Home&Food z bogatym programem eventów

Już 8 marca zapraszamy na kolejne targi dla sklepów wnętrzarskich. Home&Food 2017 to impreza dla salonów, które chcą poszerzać swoją ofertę o artykuły delikatesowe i kreować dodatkowe doświadczenia zakupowe zgodnie z najnowszymi trendami konsumenckimi.

Targom Home & Food 2017 towarzyszyć będą liczne wydarzenia. Program obejmuje m.in. prezentację najlepszych światowych praktyk w salonach sprzedaży łączących ofertę „home&food”; pomysły z zakresu visual merchandisingu dla sklepów kojarzących elementy wyposażenia wnętrz i artykuły delikatesowe. Będzie też mowa o trendach w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2017/2018 wg jednej z największych światowych agencji trendów – Fashion Snoops z Nowego Jorku. Uwagę zwiedzających przykują opowieści o kulturze podawania wina, degustacja soków owocowych i wprowadzenie do świata herbat.

 

Targi odbędą się w Warszawie na Stadionie PGE Narodowym (La Cantine, Poziom 1), w godzinach 9.00-17.00. Organizator, firma Promedia Jerzy Osika, zaprasza do udziału profesjonalistów (sklepy, sieci handlowe, sektor HoReCa, dekoratorów wnętrz) przez rejestrację na: www.homeandfood.net.

 

Patroni medialni wydarzenia to: Ambiente, Ambiente International, Decoration&Design, Dom Idealny, Living Room, Informatorspożywczy.pl, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz, LiderBudowlany.pl, Meblarstwo Komponenty i Technologie, Mieszkaniezpomysłem.pl, Własny Dom, Targiwwarszawie.pl i Toto Design.

 

Home & Food 2017 program

  • MTM Ostróda 2017

  W dniach 5-8 września 2017 r. odbędzie się 44. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych Ostróda 2017. Już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu zarówno wystawców, jak i wszystkich zainteresowanych nowinkami w branży meblarskiej i aranżacji wnętrz. Imprezie towarzyszyć będzie 4. edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA.   (...)

  Czytaj dalej »
 • Marka Ravon

  Ravon to polska marka wanien wolnostojących i umywalek, zbudowana na przyjacielskich relacjach, z ludźmi, których znamy oraz z którymi pracujemy od lat. Ravon ma więc polskie korzenie i ludzi stąd: lokalnych specjalistów-rzemieślników, którzy znają się na „dobrej robocie”. W naszych szeregach znaleźć można specjalistów w dziedzinie technologii kompozytowych, których wiedza i (...)

  Czytaj dalej »
 • Kamień jak malowany

  Kamienie towarzyszą ludzkości od zarania dziejów. Pierwotnie skały pełniły rolę schronienia, później tworzono z nich narzędzia, aż wreszcie stały się podstawowym surowcem budowlanym. Współcześnie stanowią popularny materiał aranżacyjny, wykorzystywany przede wszystkim na posadzkach we wnętrzach i ogrodach. Rozwój nowych technologii sprawił, że ich formę i strukturę przybrały dziś… panele, (...)

  Czytaj dalej »
 • Design oświetlenia tarasowego

  Któż z nas nie lubi spędzać wieczorów na tarasie – strefie relaksu, łączącej dom z otaczającym go ogrodem. Jednak o ile letnie miesiące, kiedy do późnych godzin popołudniowych możemy cieszyć się słońcem, sprzyjają przebywaniu na powietrzu, o tyle jesienią wolimy przenieść aneks wypoczynkowy do wnętrza budynku. Tymczasem jeżeli marzy nam się całoroczne przesiadywanie przed domostwem na wzór (...)

  Czytaj dalej »
 • Festiwal Wnętrz 2017

  FESTIWAL WNĘTRZ zaprasza! Tradycyjnie już inspiracją do identyfikacji wizualnej targów stał się kolor roku ogłaszany przez Instytut Pantone. W tym roku to świeży odcień zieleni – Greenery.Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To targi łączące świat producentów, architektów wnętrz i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi (...)

  Czytaj dalej »

Design

Najcześciej czytane


Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter

    Zapisz się »