Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Nowości z rynku deweloperskiego

Historia Zakątka Cybisa w Warszawie

2022-05-24 Publikacja:
Profbud
Pierwszy przypadek upadłości deweloperskiej w Polsce w układzie częściowym zakończony sukcesem Historia inwestycji Zakątek Cybisa mieszczącej się na warszawskim Ursynowie sięga 2013 roku kiedy to ówczesny deweloper, Włodarzewska S.A., rozpoczął sprzedaż niemal 300 mieszkań. Późniejsze problemy inwestora, ponad 200 000 000 zł (...)
Warsztat Profesjonalisty

Meeting with Innowation

2014-10-11 Publikacja:
Info-Inwest
Pomimo pięknej Polskiej jesieni, w Warszawie królowała wiosenna zieleń, a to za sprawą niedawno otwartego Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota, gdzie 25 września miała miejsce konferencja z cyklu: Budoskop – Warsztat Profesjonalisty – Meeting with Innovation.   Organizatorzy dziękują serdecznie przybyłym uczestnikom, za wybór ich propozycji spędzenia czasu w gronie (...)
Praktyczne porady

Jak pozbyć się wilgoci w łazience?

2014-07-23 Publikacja:
Urszula Sowińska
  Wysoka temperatura i duża wilgotność sprzyjają rozwojowi wilgoci w łazience. W rezultacie dużych zmian temperatur prowadzi to do powstania pleśni i grzybów. Te, nie dość, że brzydko wyglądają, to szkodzą naszemu zdrowiu. W artykule radzimy jak się pozbyć grzybów, pleśni oraz jak zwalczyć wilgoć w (...)
Jak prawidłowo wykonać nawierzchnię z kostki brukowej?

Wielkie brukowanie

2013-08-21 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Finał budowy domu to zagospodarowanie terenu wokół niego – ogrodu, alejek, ścieżek, podjazdu. Wieloletnia i bezproblemowa eksploatacja nawierzchni wokół posesji w dużej mierze zależy od pracy brukarzy i stosowanie przez nich zasad sztuki budowlanej. A te nie są wcale trudne i skomplikowane. Jak Prawidłowo wykonać nawierzchnię z kostki brukowej? Wielkie brukowanie Kształt alejek, ich wzór i formę (...)
Zlewozmywaki

Idealny model do naszej kuchni

2012-10-19 Publikacja:
Monika Konaszewska Franke Polska
Stalowe, granitowe, syntetyczne a nawet szklane - zlewozmywaki produkowane są dziś z wielu materiałów, w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Dokonując wyboru powinniśmy kierować się nie tylko walorami estetycznymi czy ceną. Warto poświęcić nieco więcej uwagi materiałom, z których są produkowane, aby wybrać idealny model do naszej kuchni, (...)