Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Warsztat Profesjonalisty

Meeting with Innowation

2014-10-11 Publikacja:
Info-Inwest
Pomimo pięknej Polskiej jesieni, w Warszawie królowała wiosenna zieleń, a to za sprawą niedawno otwartego Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota, gdzie 25 września miała miejsce konferencja z cyklu: Budoskop – Warsztat Profesjonalisty – Meeting with Innovation.   Organizatorzy dziękują serdecznie przybyłym uczestnikom, za wybór ich propozycji spędzenia czasu w gronie (...)
Praktyczne porady

Jak pozbyć się wilgoci w łazience?

2014-07-23 Publikacja:
Urszula Sowińska
  Wysoka temperatura i duża wilgotność sprzyjają rozwojowi wilgoci w łazience. W rezultacie dużych zmian temperatur prowadzi to do powstania pleśni i grzybów. Te, nie dość, że brzydko wyglądają, to szkodzą naszemu zdrowiu. W artykule radzimy jak się pozbyć grzybów, pleśni oraz jak zwalczyć wilgoć w (...)
Jak prawidłowo wykonać nawierzchnię z kostki brukowej?

Wielkie brukowanie

2013-08-21 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Finał budowy domu to zagospodarowanie terenu wokół niego – ogrodu, alejek, ścieżek, podjazdu. Wieloletnia i bezproblemowa eksploatacja nawierzchni wokół posesji w dużej mierze zależy od pracy brukarzy i stosowanie przez nich zasad sztuki budowlanej. A te nie są wcale trudne i skomplikowane. Jak Prawidłowo wykonać nawierzchnię z kostki brukowej? Wielkie brukowanie Kształt alejek, ich wzór i formę (...)
Zlewozmywaki

Idealny model do naszej kuchni

2012-10-19 Publikacja:
Monika Konaszewska Franke Polska
Stalowe, granitowe, syntetyczne a nawet szklane - zlewozmywaki produkowane są dziś z wielu materiałów, w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Dokonując wyboru powinniśmy kierować się nie tylko walorami estetycznymi czy ceną. Warto poświęcić nieco więcej uwagi materiałom, z których są produkowane, aby wybrać idealny model do naszej kuchni, (...)