Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Mój ogród świadczy o... mnie

Mój ogród świadczy o... mnie

2017-08-31 Publikacja:
Anna Daniewicz
Zdarza się, że komponując ogród, ulegamy stereotypowym rozstrzygnięciom i skupiamy się na tradycyjnych rozwiązaniach. Najczęściej, gdy pierwsze, wiosenne promienie słońca muskają zamarzniętą jeszcze ziemię, układamy plany ogrodów kwiatowych, ziołowych, warzywnych, czy przydomowych zieleńców. Architekci krajobrazu podpowiadają, że dom i jego (...)
Bezpieczne ogrodzenie

Bezpieczne ogrodzenie

2013-10-31 Publikacja:
Dorota Mizerska
Ogrodzenie to jeden z najważniejszych elementów posesji. Wbrew powszechnej opinii nie jest ono wyłącznie wizytówką. To, jak ogrodzony jest nasz dom (i to nie tylko od frontu), widzą wszyscy. Również osoby niepowołane. Warto więc zadbać, by było ono w jak najlepszej formie.  Kiepskie pierwsze wrażenie, jakie wywołuje dziurawy płot czy zardzewiała siatka to nie jedyny problem właściciela (...)
Napęd na wejściu

Napęd na wejściu

2012-10-19 Publikacja:
Anna Wójcik
Wygodne, bezpieczne i łatwe w montażu – takie powinny być napędy do bram. Automatyczne systemy stają się integralną częścią naszych posesji. Doceniamy je szczególnie wtedy, kiedy za oknem jest niepogoda. Ogrodzenie i brama to dwa najważniejsze elementy, które instalujemy wokół naszej posesji. W wielu projektach uwzględniamy zamontowanie systemu automatycznego otwierania bram wjazdowych. Nic dziwnego, skoro taki napęd (...)
Ogrodzenie

Ogrodzenie

2012-08-30 Publikacja:
Magdalena Woźniak
Dom, to nie tylko budynek zamknięty ścianami, to również otoczenie. Jego granice wytycza ogrodzenie, którego zadaniem jest ochrona naszego mienia oraz dopełnienie przestrzennej kompozycji całej posesji.   Jakie ogrodzenie wybrać? Materiał z jakiego ma być wykonane ogrodzenie może rozwiązać wiele problemów związanych z jego późniejszą konserwacją i sprawnym działaniem. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są ogrodzenia stalowe, które zostały (...)
Murki gabinowe

Murki gabinowe

2012-08-20 Publikacja:
Awa Kubisz Betafence
Murki gabionowe - zrób to sam, podziwiaj z innymi   Droga od projektu ogrodu z prawdziwego zdarzenia do jego wykonania nie musi być żmudna, a jej skrócenie i ułatwienie może iść w parze z najwyższą jakością efektu końcowego i dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Doskonałym tego dowodem są murki gabionowe.   Murek gabionowy w Twoim ogrodzie może znaleźć zastosowanie jako element ogrodzenia, przesłona zapewniająca (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email