Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Komfort spa w domu

Sauna domowa

2016-08-16 Publikacja:
Magda Pawluk
Najsłynniejszy wynalazek Finów cieszy się coraz większą popularnością w polskich domach. Montujemy go w łazienkach, specjalnie wyznaczonych pokojach lub w domkach stojących w ogrodzie. Nowoczesne modele saun domowych są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających – wygodne ławki, odpowiednie oświetlenie, wysoka jakość materiałów i rozbudowane funkcje w panelu sterownia mają zapewnić maksimum relaksu podczas użytkowania.   Rodzaje (...)
Wypowiedź projektantki i blogerki SPLENDORbyCLAUDIA

Idealna garderoba

2015-05-21 Publikacja:
Claudia Adaszewska
O wypowiedź poprosił Jarosław Majewski – właściciel firmy JM Mebel System, specjalizującej się w zabudowach garderób, kuchni i innych pomieszczeń, zgodnie ze specyfikacją Klienta.   Każda kobieta ma w sobie coś z Carrie Bradshaw – każda kocha buty i marzy o wspaniałej garderobie! W rzeczywistości nikt za nas jej nie stworzy, ideał musimy zbudować sobie same. Projektując garderobę, warto zastanowić się (...)
Design

Młodzi twórcy na konferencjach

2015-02-20 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Tym razem spotkamy się w Warszawie i Wrocławiu. Konferencjom Design towarzyszyć będzie strefa: polski dizajn, a w niej zobaczymy młodych twórców z Purpura, Saska Fabrik, Koncept Design, Abadoc Design, Daj mi nogę, WoodLovers, Hex Meble, Foldit. 25.02.2015 - Warszawa – siedziba Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Saska Fabrik – (...)
Nowoczesne kabiny prysznicowe

Design i komfort w łazience

2014-10-29 Publikacja:
Łukasz Nowosielski
Łazienka dawno przestała być miejscem, które pełni funkcję wyłącznie praktyczną. Żyjąc pod ciągłym natłokiem obowiązków, borykając się z nieustannym brakiem czasu, niemal rozpaczliwie szukamy w naszych domach miejsc, które przyniosą nam ukojenie – nie tylko fizyczne, ale i estetyczne i psychiczne.     W poszukiwaniach prędzej czy (...)
Filtracja Chloru, metali ciężkich i kamienia

Jak skutecznie walczyć z zanieczyszczeniami wody?

2014-10-16 Publikacja:
Aquaphor
Czysta woda to w dzisiejszych czasach "temat-rzeka" – dosłownie i w przenośni. Sieci handlowe i sklepy internetowe oferują obecnie całą masę urządzeń do oczyszczania wody. Producenci zachwalają swoje produkty, twierdząc, że woda przefiltrowana za pomocą ich wkładu staje się (...)
Basen w domu

Prywatna pływalnia

2014-10-14 Publikacja:
Karolina Miszczuk
Woda, leżak, kojący szum i cicha przestrzeń do odpoczynku – to nie opis zagranicznego hotelu all-inclusive, a domowego basenu, który można mieć w cenie samochodu.   Wydawać by się mogło, że basen jest inwestycją przeznaczoną dla nowobogackich i snobistycznych osób. Nie jest to jednak prawdą. Każdy, kto choć raz był na basenie, pomyślał kiedyś, że dobrze by było mieć taki basen w piwnicy czy (...)
Meeting with innovation, 25.09.2014, Warszawa

Budoskop – Warsztat Architekta - Relacja

2014-10-13 Publikacja:
Info-Inwest
Pomimo pięknej Polskiej jesieni, w Warszawie królowała wiosenna zieleń, a to za sprawą niedawno otwartego Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota, gdzie 25 września miała miejsce konferencja z cyklu: Budoskop – Warsztat Profesjonalisty – Meeting with Innovation.   Organizatorzy dziękują serdecznie (...)
Targi Ogrodnicze w Ostródzie

Garden Arena

2014-10-09 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Tej jesieni wiosna wróci do Ostródy W dniach 23-25 października odbędzie się w Ostródzie pierwsza edycja targów ogrodniczych GARDEN Arena. Po kilku udanych kiermaszach ogrodniczych, które odbyły się w Expo Arenie w latach poprzednich,tym razem będzie to wydarzenie targowe znacznie większej skali, a w gronie wystawców znajdą się firmy z kraju i zagranicy. Do udziału w targach zaproszono także licznych (...)
Fakty i mity dotyczące zlewozmywaka

KONKURS PYRAMIS

2014-10-07 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
FAKTY I MITY DOTYCZĄCE ZLEWOZMYWAKA - Czyli na co zwracać uwagę przy jego zakupie?   Zlewozmywak jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej kuchni. Zakup tego z pozoru nieskomplikowanego urządzenia nie wydaje się trudnym zadaniem. W praktyce łatwo jednak o pomyłkę w ocenie jego walorów użytkowych i jakości wykonania. Kupujący zwyczajnie nie wiedzą na co warto zwrócić uwagę, tym bardziej, że tym (...)
Taras idealny

Taras idealny

2014-08-19 Publikacja:
Karolina Miszczuk
Taras jest miejscem idealnym do pracy, rozrywki czy spotkań ze znajomymi. Co zrobić, by dobrze się na nim czuć? Jak urządzić nowoczesny taras, by pasował do naszych potrzeb, a przy okazji prezentował się znakomicie? Dowiemy się z poniższego artykułu.   Trend W modzie tarasowej już od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się style marynarski i prowansalski. Do tych dwóch dominujących nurtów dołączają coraz częściej (...)
w połączeniu z wysublimowaną nowoczesnością

Powiew klasyki i elegancji

2014-08-12 Publikacja:
Kamila Paszkiewicz, Magdalena Siry
Otwock - ciche i spokojne miasteczko nieopodal Warszawy. Pola, łąki, lasy, relaks, spokój i kojąca moc otaczającej aury… Idealne miejsce do stworzenia ekskluzywnego i klimatycznego hotelu, pozbawionego zgiełku wielkiego miasta.   Sytuacja była złożona, gdyż budowa nie miała przebiegać „od podstaw". By nadać budynkowi bardziej nowoczesnego charakteru (...)
Piękno na wyciągnięcie dłoni

Róża

2014-07-01 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Róże należą do jednych z najpiękniejszych krzewów ozdobnych, jakie możemy spotkać w ogrodzie. Właśnie te kwiaty powszechnie kojarzą się z pięknem i uważane są za „elitę” roślin dekoracyjnych. Wielu osobom róża kojarzy się z czerwoną barwą, jaką najczęściej wybieramy w kwiaciarniach aby okazać miłość drugiej osobie.   Roże są inspiracją dla ogrodników, artystów i malarzy, którzy tworzyli swoje dzieła w otoczeniu (...)