Wnętrza – Jak urządzisz dom, wystrój wnętrz kuchni, salonu i sypialni.

Rekreacja

Sauna domowa

Sauna domowa

Najsłynniejszy wynalazek Finów cieszy się coraz większą popularnością w polskich domach. Montujemy go w łazienkach, specjalnie wyznaczonych pokojach lub w domkach stojących w ogrodzie. Nowoczesne modele saun domowych są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających – wygodne ławki, odpowiednie oświetlenie, wysoka jakość materiałów i rozbudowane funkcje w panelu sterownia mają zapewnić maksimum relaksu podczas użytkowania.   Rodzaje saun i (...)
Idealna garderoba

Idealna garderoba

O wypowiedź poprosił Jarosław Majewski – właściciel firmy JM Mebel System, specjalizującej się w zabudowach garderób, kuchni i innych pomieszczeń, zgodnie ze specyfikacją Klienta.   Każda kobieta ma w sobie coś z Carrie Bradshaw – każda kocha buty i marzy o wspaniałej garderobie! W rzeczywistości nikt za nas jej nie stworzy, ideał musimy (...)
Młodzi twórcy na konferencjach

Młodzi twórcy na konferencjach

Tym razem spotkamy się w Warszawie i Wrocławiu. Konferencjom Design towarzyszyć będzie strefa: polski dizajn, a w niej zobaczymy młodych twórców z Purpura, Saska Fabrik, Koncept Design, Abadoc Design, Daj mi nogę, WoodLovers, Hex Meble, Foldit. 25.02.2015 - Warszawa – siedziba Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Saska Fabrik – manufaktura z (...)
Design i komfort w łazience

Design i komfort w łazience

Łazienka dawno przestała być miejscem, które pełni funkcję wyłącznie praktyczną. Żyjąc pod ciągłym natłokiem obowiązków, borykając się z nieustannym brakiem czasu, niemal rozpaczliwie szukamy w naszych domach miejsc, które przyniosą nam ukojenie – nie tylko fizyczne, ale i estetyczne i psychiczne.     W poszukiwaniach (...)
Jak skutecznie walczyć z zanieczyszczeniami wody?

Jak skutecznie walczyć z zanieczyszczeniami wody?

Czysta woda to w dzisiejszych czasach "temat-rzeka" – dosłownie i w przenośni. Sieci handlowe i sklepy internetowe oferują obecnie całą masę urządzeń do oczyszczania wody. Producenci zachwalają swoje produkty, twierdząc, że woda przefiltrowana za pomocą ich (...)
Prywatna pływalnia

Prywatna pływalnia

Woda, leżak, kojący szum i cicha przestrzeń do odpoczynku – to nie opis zagranicznego hotelu all-inclusive, a domowego basenu, który można mieć w cenie samochodu.   Wydawać by się mogło, że basen jest inwestycją przeznaczoną dla nowobogackich i snobistycznych osób. Nie jest to jednak prawdą. Każdy, kto choć raz był na basenie, pomyślał kiedyś, że dobrze by było mieć taki basen (...)
Budoskop – Warsztat Architekta - Relacja

Budoskop – Warsztat Architekta - Relacja

Pomimo pięknej Polskiej jesieni, w Warszawie królowała wiosenna zieleń, a to za sprawą niedawno otwartego Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota, gdzie 25 września miała miejsce konferencja z cyklu: Budoskop – Warsztat Profesjonalisty – Meeting with (...)
Garden Arena

Garden Arena

Tej jesieni wiosna wróci do Ostródy W dniach 23-25 października odbędzie się w Ostródzie pierwsza edycja targów ogrodniczych GARDEN Arena. Po kilku udanych kiermaszach ogrodniczych, które odbyły się w Expo Arenie w latach poprzednich,tym razem będzie to wydarzenie targowe znacznie większej skali, a w gronie wystawców znajdą się firmy z kraju i zagranicy. Do udziału w targach zaproszono także licznych profesjonalistów, (...)
KONKURS PYRAMIS

KONKURS PYRAMIS

FAKTY I MITY DOTYCZĄCE ZLEWOZMYWAKA - Czyli na co zwracać uwagę przy jego zakupie?   Zlewozmywak jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej kuchni. Zakup tego z pozoru nieskomplikowanego urządzenia nie wydaje się trudnym zadaniem. W praktyce łatwo jednak o pomyłkę w ocenie jego walorów użytkowych i jakości wykonania. Kupujący zwyczajnie nie wiedzą na co warto zwrócić uwagę, tym bardziej, że tym wokół (...)
Taras idealny

Taras idealny

Taras jest miejscem idealnym do pracy, rozrywki czy spotkań ze znajomymi. Co zrobić, by dobrze się na nim czuć? Jak urządzić nowoczesny taras, by pasował do naszych potrzeb, a przy okazji prezentował się znakomicie? Dowiemy się z poniższego artykułu.   Trend W modzie tarasowej już od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się style marynarski i prowansalski. Do tych dwóch dominujących nurtów dołączają (...)
Powiew klasyki i elegancji

Powiew klasyki i elegancji

Otwock - ciche i spokojne miasteczko nieopodal Warszawy. Pola, łąki, lasy, relaks, spokój i kojąca moc otaczającej aury… Idealne miejsce do stworzenia ekskluzywnego i klimatycznego hotelu, pozbawionego zgiełku wielkiego miasta.   Sytuacja była złożona, gdyż budowa nie miała przebiegać (...)
Róża

Róża

Róże należą do jednych z najpiękniejszych krzewów ozdobnych, jakie możemy spotkać w ogrodzie. Właśnie te kwiaty powszechnie kojarzą się z pięknem i uważane są za „elitę” roślin dekoracyjnych. Wielu osobom róża kojarzy się z czerwoną barwą, jaką najczęściej wybieramy w kwiaciarniach aby okazać miłość drugiej osobie.   Roże są inspiracją dla ogrodników, artystów i malarzy, którzy tworzyli swoje dzieła w otoczeniu tych (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email
facebook