Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Meble i dodatki dla wymagających

Sypialnia premium

2022-03-07 Publikacja:
Magda Pawluk
Komfortowa sypialnia to nie tylko estetycznie urządzone miejsce do snu. To prywatny azyl, w którym możemy zapomnieć o trudach codzienności i być w pełni sobą. Ekskluzywne pomieszczenie powinno wyrażać nasz gust oraz sprzyjać efektywnemu, zdrowemu relaksowi, a do tego stylistycznie współgrać z dzienną częścią domu lub mieszkania. Jak urządzić sypialnię premium, by spełniła nawet najbardziej wygórowane (...)
Inspiracje przy urządzaniu sypialni

Inspiracje przy urządzaniu sypialni

2014-07-23 Publikacja:
Ewelina Golinowska EG Projekt
Sypialnia to jedno z bardziej intymnych pomieszczeń każdego mieszkania czy domu. Urządzamy ją zazwyczaj według naszych indywidualnych potrzeb, a przy jej projektowaniu ogranicza nas z reguły jej powierzchnia. Ma ona wpływ na to, jak bardzo przestrzenna będzie nasza sypialnia. Przy małych metrażach często spotykaną sytuacją jest (...)
Aneks sypialny

Sleep safe in bedroom

2014-06-25 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
        W praktyce potwierdza się zdanie, że najtrudniejszymi pomieszczeniami do urządzenia są sypialnia i salon. Wiele osób napotyka nie lada wyzwanie podczas dekorowania swojego mieszkania, zwłaszcza jeśli chodzi o sypialnię. To właśnie w niej odpoczywamy, zasypiamy i witamy każdy poranek. W artykule proponujemy Państwu kilka wskazówek dotyczących zaaranżowania małej (...)
Czy warto połączyć sypialnię z łazienką?

Łazienka przylegająca do sypialni

2014-03-27 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Jednym z popularnych w ostatnim czasie rozwiązań innowacyjnych projektów wnętrz jest umiejętne łączenie sypialni z łazienką. Gdy inwestorzy są zaledwie na etapie projektu i już pomyślą o takiej aranżacji, wszystko stoi na dobrej drodze do jej realizacji. Problem pojawia się w chwili, gdy ktoś zapragnie połączyć sypialnię i łazienkę (...)
„Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”

Sypialnia na Dzień Dobry

2014-02-13 Publikacja:
Magdalena Liberda
Za dużo pracy, stresu, rutyny... Codziennie obiecujemy sobie to zmienić. Budząc się jednak rano, jakoś o tym zapominamy i wstając, myślimy już tylko o pracy i obowiązkach. Tak, z reguły wyglądają nasze poranki. Jak zatem spowodować, aby w pierwszej kolejności nasz umysł poczuł przyjemność i radość z kolejnego dnia? Odpowiedź jest banalnie prosta. Pościel i najbliższe otoczenie. Na (...)
Garderoba marzeń

Noworoczne postanowienie

2014-01-15 Publikacja:
Elżbieta Lenart
Urządzanie mieszkania to duże wyzwanie. Po pierwszych, ogólnych decyzjach, kiedy wybieramy sty,l w jakim chcemy widzieć swoje wymarzone M, dochodzimy do decyzji jak i gdzie zmieścić wszystkie swoje rzeczy. Steretotypowo każdy z członków rodziny trzyma ubrania i szpargały w swoim pokoju, jednak warto jest wygospodarować jedno miejsce, w którym zmieścimy większość rzeczy całej (...)