Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Inspiracje przy urządzaniu sypialni

Inspiracje przy urządzaniu sypialni

2014-07-23 Publikacja:
Ewelina Golinowska EG Projekt
Sypialnia to jedno z bardziej intymnych pomieszczeń każdego mieszkania czy domu. Urządzamy ją zazwyczaj według naszych indywidualnych potrzeb, a przy jej projektowaniu ogranicza nas z reguły jej powierzchnia. Ma ona wpływ na to, jak bardzo przestrzenna będzie nasza sypialnia. Przy małych metrażach często spotykaną sytuacją jest (...)
Sleep safe in bedroom

Sleep safe in bedroom

2014-06-25 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
        W praktyce potwierdza się zdanie, że najtrudniejszymi pomieszczeniami do urządzenia są sypialnia i salon. Wiele osób napotyka nie lada wyzwanie podczas dekorowania swojego mieszkania, zwłaszcza jeśli chodzi o sypialnię. To właśnie w niej odpoczywamy, zasypiamy i witamy każdy poranek. W artykule proponujemy Państwu kilka wskazówek dotyczących zaaranżowania małej (...)
Łazienka przylegająca do sypialni

Łazienka przylegająca do sypialni

2014-03-27 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Jednym z popularnych w ostatnim czasie rozwiązań innowacyjnych projektów wnętrz jest umiejętne łączenie sypialni z łazienką. Gdy inwestorzy są zaledwie na etapie projektu i już pomyślą o takiej aranżacji, wszystko stoi na dobrej drodze do jej realizacji. Problem pojawia się w chwili, gdy ktoś zapragnie połączyć sypialnię i łazienkę (...)
Sypialnia na Dzień Dobry

Sypialnia na Dzień Dobry

2014-02-13 Publikacja:
Magdalena Liberda
Za dużo pracy, stresu, rutyny... Codziennie obiecujemy sobie to zmienić. Budząc się jednak rano, jakoś o tym zapominamy i wstając, myślimy już tylko o pracy i obowiązkach. Tak, z reguły wyglądają nasze poranki. Jak zatem spowodować, aby w pierwszej kolejności nasz umysł poczuł przyjemność i radość z kolejnego dnia? Odpowiedź jest banalnie prosta. Pościel i najbliższe otoczenie. Na (...)
Noworoczne postanowienie

Noworoczne postanowienie

2014-01-15 Publikacja:
Elżbieta Lenart
Urządzanie mieszkania to duże wyzwanie. Po pierwszych, ogólnych decyzjach, kiedy wybieramy sty,l w jakim chcemy widzieć swoje wymarzone M, dochodzimy do decyzji jak i gdzie zmieścić wszystkie swoje rzeczy. Steretotypowo każdy z członków rodziny trzyma ubrania i szpargały w swoim pokoju, jednak warto jest wygospodarować jedno miejsce, w którym zmieścimy większość rzeczy całej (...)
Gniazdo w sypialni...

Gniazdo w sypialni...

2013-08-26 Publikacja:
Marek Lech Szałowski Salon Łóżka Prawdziwe
Życie człowieka składa się z dwóch pozycji: leżącej i stojącej. Stojąc nie potrzebujemy żadnego oparcia. Ale chcąc się położyć, szukamy miękkiego, bezpiecznego miejsca. W gnieździe moich rodziców urodziłem się i prawdopodobnie też, zostałem tam poczęty! Jak wszystko dobrze pójdzie, swoją ziemską pielgrzymkę do Domu Ojca zakończę w (...)
Drewno w zimowej aranżacji

Drewno w zimowej aranżacji

2013-01-18 Publikacja:
Julia Badura
Za oknem śnieg. Temperatury spadają poniżej zera, a nasze nastroje - podobnie jak pogoda - pozostawiają wiele do życzenia. Jednak nawet zima, ta mroźna i nieprzyjemna, może stać się ulubioną porą roku. Wystarczy stworzyć w domu ciepłą i przytulną atmosferę, szczególnie w sypialni, w której przecież odpoczywa się najprzyjemniej. Zimowa sypialnia powinna być zaaranżowana w (...)
Sypialnia pod skosami

Sypialnia pod skosami

2012-08-20 Publikacja:
Julia Badura
Rzecz o łóżkach japońskich   Urządzenie sypialni pod skosami, czyli na poddaszu nie jest sprawą łatwą. W alkowie cenny jest każdy centymetr powierzchni, dlatego należy urządzić ją w taki sposób, aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca i wykorzystać przestrzeń, która znajduje się pod skosem. Pewne jest jedno. Przy ścianie, przy której znajduje się obniżony sufit nie możemy ustawić ani szafy, ani (...)
Innowacja jest dobra na wszystko

Innowacja jest dobra na wszystko

2012-08-21 Publikacja:
Julia Badura
Innowacja jest dobra na wszystko, a w szczególności na dobry i spokojny sen. Innowacyjne rozwiązania stosowane obecnie w konstrukcji łóżek sprawiają, że meble te nie są tak zwykłe, jak kiedyś. Nowoczesny design okraszony rozwiązaniami, które pozwolą nam na posiadanie kilku różnych łóżek, kupując zaledwie jedno – to coś, co cenią wszyscy, ponieważ (...)
Drewniane, tapicerowane czy metalowe?

Drewniane, tapicerowane czy metalowe?

2012-08-27 Publikacja:
Julia Badura
Łóżko to jeden z najważniejszych mebli w naszym domu, a w sypialni nie ma sobie równych. Spędzamy w nim aż 1/3 naszego życia. Taka ilość czasu przyczynia się do tego, że mebel do spania wybieramy z niezwykłą starannością, a na poszukiwania tego idealnego jesteśmy w stanie poświęcić sporą ilość czasu. Żaden inny mebel nie ma (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email