Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Trwa rekrutacja w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

KREATYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ!

2024-02-26 Publikacja:
Krakowskie Szkoły Artystyczne
[Materiał reklamowy]   KSA to zespół artystycznych szkół policealnych oferujących kreatywne i przyszłościowe kierunki takie jak: projektowanie mody, kreatywna fotografia, projektowanie wnętrz, visual merchandising, aktorstwo, choreografia, reżyseria oraz konstrukcja ubioru. Naukę fotografii i projektowania mody można (...)
Scena INSPIRACJE

Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024

2024-02-15 Publikacja:
Targi Home Decor
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy zwiedzających z około 70 krajów. To najbardziej międzynarodowe spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej w Polsce.   Na (...)
Obrazy Olbińskiego na płytkach Tubądzin na licytacji WOŚP

Do końca świata i jeden dzień dłużej

2024-01-22 Publikacja:
Tubadzin
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 32 lat. Grupa Tubądzin w tym roku wspiera WOŚP. Marka, od lat znana z zamiłowania do sztuki i współpracy z artystami, połączyła siły z Rafałem Olbińskim. W efekcie, dwa unikatowe dzieła przeniesiono na płytki, które trafiły na licytację. Grupa (...)
Pomysły na bożonarodzeniowe ozdoby

Oryginalne choinki z poinsecjami

2022-12-12 Publikacja:
STARS FOR EUROPE WWW.STARSUNITEEUROPE.EU
Materiał reklamowy   Czym byłaby Wigilia bez choinki? Nie ma chyba domu, w którym nie pojawiłby się ten uroczy symbol Bożego Narodzenia. Eksperci Stars for Europe (SfE) przedstawiają pomysły na ozdobienie świątecznego drzewka poinsecjami.   DLA MINIMALISTÓW Kremowe poinsecje doskonale pasują do minimalistycznego, (...)
Twój klucz do spokoju!

Ubezpieczenie OC Projektanta Wnętrz

2023-07-13 Publikacja:
Rożek Brokers Group Sp. z o.o.
[Materiał reklamowy]   Czy zdarzyło Ci się popełnić błąd projektowy i kosztowało Cię to sporo stresu? Nieprawidłowo oszacowałeś ilość materiału i przyszło Ci za to zapłacić?  Nie martw się, takie pomyłki zdarzają się najlepszym!     W życiu zawodowym spotykamy się z nieprzewidywalnymi sytuacjami, (...)