Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Lamele z gipsu i lekkich tworzyw

Lamelowa ściana w nowej odsłonie

2024-05-27 Publikacja:
FruDizajn
[Materiał reklamowy]   Ścienne trendy ewoluują wraz z potrzebami użytkowników – panele modułowe ze wzorem pionowych lameli to aktualny bestseller wykończenia ścian.   Ich efektowną odsłoną są lamele z gipsu i lekkich tworzyw, których plusem jest łatwy montaż, duża trwałość i możliwość dopasowania do każdej (...)
Trwa rekrutacja w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

KREATYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ!

2024-02-26 Publikacja:
Krakowskie Szkoły Artystyczne
[Materiał reklamowy]   KSA to zespół artystycznych szkół policealnych oferujących kreatywne i przyszłościowe kierunki takie jak: projektowanie mody, kreatywna fotografia, projektowanie wnętrz, visual merchandising, aktorstwo, choreografia, reżyseria oraz konstrukcja ubioru. Naukę fotografii i projektowania mody można (...)
Scena INSPIRACJE

Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024

2024-02-15 Publikacja:
Targi Home Decor
Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy zwiedzających z około 70 krajów. To najbardziej międzynarodowe spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej w Polsce.   Na (...)
Obrazy Olbińskiego na płytkach Tubądzin na licytacji WOŚP

Do końca świata i jeden dzień dłużej

2024-01-22 Publikacja:
Tubadzin
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 32 lat. Grupa Tubądzin w tym roku wspiera WOŚP. Marka, od lat znana z zamiłowania do sztuki i współpracy z artystami, połączyła siły z Rafałem Olbińskim. W efekcie, dwa unikatowe dzieła przeniesiono na płytki, które trafiły na licytację. Grupa (...)