Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Twój klucz do spokoju!

Ubezpieczenie OC Projektanta Wnętrz

2023-07-13 Publikacja:
Rożek Brokers Group Sp. z o.o.
[Materiał reklamowy]   Czy zdarzyło Ci się popełnić błąd projektowy i kosztowało Cię to sporo stresu? Nieprawidłowo oszacowałeś ilość materiału i przyszło Ci za to zapłacić?  Nie martw się, takie pomyłki zdarzają się najlepszym!     W życiu zawodowym spotykamy się z nieprzewidywalnymi sytuacjami, (...)
Wyniki konkursu CREATOR

Najlepsze prace nagrodzone

2020-02-07 Publikacja:
CREATOR
Z przyjemnością przedstawiamy projekty wnętrz mieszkalnych, które zwyciężyły w konkursie na najlepszą pracę organizowanym przez firmę CREATOR. Tegoroczne zwyciężczynie to: Alicja Lima, Małgorzata Masek, Emilia Rzeczycka, Marzena Trawka i Anna Wawszczyk-Rokosz. MAŁGORZATA MASEK – „Sen o Warszawie”Projekt ten został stworzony z myślą o parze, która do tej pory (...)
Drugie życie przedmiotów cz. II

W kręgu upcyklingu

2017-02-20 Publikacja:
Magda Pawluk
Zapytaliśmy polskich designerów tworzących w duchu redesignu i upcyklingu o ich własne doświadczenia oraz spostrzeżenia dotyczące tych nurtów. W dobie globalizacji zaobserwować można nasilającą się tendencję do standaryzowania międzynarodowych trendów. Przywykliśmy do zunifikowanej mody oraz ujednoliconego wzornictwa mebli produkowanych na skalę masową. Sieci i koncerny zalewają nas designem dostępnym (...)
Drugie życie przedmiotów cz.I

Redesign i upcykling

2017-02-02 Publikacja:
Magda Pawluk
Dlaczego redesign i upcykling cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród projektantów i zwykłych posiadaczy nieruchomości? W dobie globalizacji zaobserwować można nasilającą się tendencję do standaryzowania międzynarodowych trendów. Przywykliśmy do zunifikowanej mody oraz ujednoliconego wzornictwa mebli produkowanych na skalę masową. Sieci i koncerny zalewają nas designem dostępnym dla (...)