Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Podsumowanie

Targi BUDMA 2023

2023-03-20 Publikacja:
Materiały prasowe Grupy MTP, Targi Budma
Trzydziesta pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech, które odbyły się w dniach 31.01 – 03.02.2023 r. udowodniły, że cała branża budowlana spotyka się w Poznaniu, aby rozmawiać o możliwościach i kierunkach rozwoju oraz przeciwdziałaniu kryzysowi. Podczas tegorocznej odsłony (...)
Walka o suchy strop

Przeciekający dach z papy

2023-02-24 Publikacja:
ULTRAMENT WWW.ULTRAMENT.PL
***Materiał reklamowy***   Nieestetyczne zacieki na suficie, obniżony komfort cieplny, ryzyko powstania grzybów i pleśni – to podstawowe skutki przeciekającego dachu z papy. Co istotne, do takich sytuacji może dojść zarówno w kamienicach i domach, które były budowane starymi metodami, jak i w nowoczesnym budownictwie, gdzie podczas budowy doszło do (...)
Monteriada powraca na BUDMĘ

MONTERIADA 2023. Zadbaj o ciepły dom

2023-01-09 Publikacja:
Magda Pawluk
Już w dniach 31.01-03.02 2023 roku odbędzie się najnowsza edycja MONTERIADY na targach BUDMA w Poznaniu. To wyjątkowe wydarzenie powraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.     Największe wydarzenie na Targach Budownictwa i Architektury BUDMA: - blisko 300 m2 powierzchni; - codzienne pokazy montażu na żywo nowoczesnych (...)
nowa edycja kampanii „DOBRY MONTAŻ”

Zadbaj o ciepły dom

2022-11-04 Publikacja:
Dobry Montaż
Rosnące koszty energii i ogrzewania domów oraz mieszkań zimą spędzają sen z powiek wielu Polaków. Jeszcze bardziej na znaczeniu zyskują więc energooszczędne rozwiązania pozwalające na ograniczenie strat cennego ciepła z budynków. O tym, jak zadbać o ciepły dom, a jednocześnie o planetę mówi nowa edycja organizowanej przez Związek POiD ogólnopolskiej kampanii społecznej „DOBRY (...)