Dom – Remont domu, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania .

Kominek

Funkcjonalna ozdoba

Funkcjonalna ozdoba

Montaż kominka III generacji to nowoczesny sposób ogrzewania domu. Wkładowi grzewczemu towarzyszy w tych kominkach wymiennik ciepła, który pozwala w całkiem nowy sposób ogrzewać dom. Wodny, powietrzny lub akumulacyjny wymiennik ciepła powinien być wykonany z ciężkiego rodzaju szamotu.Dawne a noweKominki II generacji, wyposażone jedynie we wkład grzewczy, nie pozwalały na dokładne i ciągłe (...)
Akcesoria kominkowe

Akcesoria kominkowe

W miarę jak dni stają się coraz chłodniejsze, życzliwszym okiem spoglądamy na kominki w naszych domach. W okresie jesienno-zimowym kominek przestaje być jedynie dekoracją wnętrza naszego domu. W jego pobliżu szukamy bowiem ciepła, które ogrzeje nas, zrelaksuje i wyciszy.   Wraz z sezonowym nabywaniem cech użytkowych, nasz kominek nie powinien tracić na wizualnej atrakcyjności. Zadbajmy więc nie (...)
Zasady budowy kominka

Zasady budowy kominka

Jeśli nie zdecydujemy się na kominek jeszcze w czasie projektowania naszego wymarzonego domu, nic nie stoi na przeszkodzie, by zainwestować w niego później. Zmiana taka wymaga jednak dodatkowych zabiegów. Aby usiąść w fotelu przed urokliwym kominkiem, należy wcześniej uzbroić się w cierpliwość i energię – budowa kominka może być wyczerpująca. Tym bardziej miło będzie (...)
Na co zwrócić uwagę

Na co zwrócić uwagę

Komin to jeden z tych elementów domu, które już na etapie projektu trzeba dobrze zaplanować. Zła realizacja i zaprojektowanie komina nie tylko popsuje estetykę architektury budynku, ale także może się przyczynić do nieszczelności dachu.   Co trzeba przemyśleć? Wysokość komina, jego usytuowanie na dachu oraz rodzaj materiałów, z jakich będzie wykonany. Podstawowa (...)
Biokominki i kominki elektryczne

Biokominki i kominki elektryczne

Właściciele mieszkań w blokach mogą cieszyć się widokiem ognia i rozkoszować przyjemną aurą. Biokominki są jedną z alternatyw dla tradycyjnych kominków. Osoby, które nie są zdecydowane na montaż tradycyjnego kominka, znajdują rozwiązanie w kominkach elektrycznych. Ich główną zaletą jest fakt, że można je zamontować (...)
Przygotowujemy miejsce pod kominek

Przygotowujemy miejsce pod kominek

Dwa źródła ciepła w domach jednorodzinnych stały się powszechną tendencją ogrzewania czterech kątów. Kominek od zawsze przeznaczony był do ogrzewania pomieszczenia, w którym spędzamy najwięcej czasu. Panujące trendy zachęcają do kupna kominka i aranżacji wnętrz z uwzględnieniem tego elementu wyposażenia. (...)
Kominek jak marzenie

Kominek jak marzenie

Ciepłe jak… kominek Gorące powietrze bijące z kominka sprzyja ogrzaniu nie tylko salonu, ale też innych pomieszczeń, zarówno tych, zlokalizowanych na parterze, jak i na piętrze domu. Współcześnie buduje się domy, które z góry mają zaplanowane miejsce na kominek. Powszechnie wybierane są modele zamknięte z wkładkami. Takie rozwiązania są na tyle nowoczesne, (...)
Kominek ceramiczny

Kominek ceramiczny

Kominek ceramiczny – tradycja czy nowy trend?Zapewne każdy, kto zastanawiał się nad kupnem kominka wolnostojącego, szukał rozwiązań wyjątkowych i niepowtarzalnych. Dawniej niemal w każdym domu można było znaleźć piec kaflowy. Stąd też wielu z nas kojarzy piec ceramiczny właśnie z tym klasycznym piecem kominkowym. Jak wiadomo tradycja to ważny element tożsamości, jaką tworzy każda rodzina. (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email
facebook