Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Nowa usługa oparta na technologii VR nad Jeziorem Solińskim

Wirtualny spacer po zalanej wsi Solina

2024-04-26 Publikacja:
Połoniny Kurort Sp. z o.o.
[Materiał reklamowy]   Nowa usługa oparta na technologii VR nad Jeziorem Solińskim White Sails Solina jest jedynym obiektem nad Jeziorem Solińskim z bezpośrednim dostępem do jeziora, położonym w pierwszej linii brzegowej. To niesamowite miejsce z niezwykłym klimatem i niepowtarzalnymi widokami wprowadza nową usługę (...)
Kreatywność i innowacje w świecie mody!

Pokaz Dyplomowy SAPU

2024-03-11 Publikacja:
Krakowskie Szkoły Artystyczne
[Materiał reklamowy]   Już 17 marca 2024 r. oczy świata mody zwrócone będą w kierunku stolicy Małopolski, gdzie rozpocznie się jeden z największych modowych eventów, Cracow Fashion Week. Kraków już po raz kolejny udowodni, że w pełni zasłużenie znajduje się na liście “Top Fashion Capitals” i nie zawiedzie pasjonatów projektowania, najnowszych trendów oraz (...)
Zapowiedź

CRACOW FASHION WEEK 2024 - XV EDYCJA 17-26 marca

2024-01-29 Publikacja:
Krakowskie Szkóył Artystyczne
CRACOW FASHION WEEK 2024 to wydarzenie kulturalne o zasięgu międzynarodowym. Największy modowy event w Polsce tydzień pokazów, wystaw, warsztatów, masterclasses platforma dotarcia do zamożnego klienta. Według rankingu Global Language Monitor Kraków od 2013 roku (...)
 Rozmowa z Elżbietą Koncką

Warto spełniać marzenia

2023-09-12 Publikacja:
Magda Pawluk
[Materiał reklamowy] Osada Sudecka to klimatyczny zakątek w uzdrowiskowej miejscowości Lądek-Zdrój. Kompleks tworzą domki z bala, apartament solny i duży apartament znajdujące się w największym domu – z widokiem na stok narciarski i Czarną Górę. Obiekt położony w otoczeniu lasów i łąk zapewnia spokojny wypoczynek, błogą ciszę oraz kontakt z naturą. Osada Sudecka (...)
Architektura czerpiącą z przyrody

Idealnie zaprojektowany relaks

2023-09-01 Publikacja:
Tubądzin
[Materiał reklamowy] Architektura czerpiącą inspiracje z przyrody to jeden z najmodniejszych trendów. Odpowiedzialna turystyka przyczynia się do poprawy jakości życia lokalnych społeczności i docenia miejscową kulturę. Takie są też projekty zgłoszone do konkursu Tubądzin Design Awards, które zachwycają nie tylko piękną formą, ale też poszanowaniem tradycji (...)
Nowości marki LOVISH

Otocz się mocą natury

2023-06-14 Publikacja:
LOVISH
[Materiał reklamowy]   Najnowsza linia polskich kosmetyków naturalnych LOVISH łączy w sobie dobroczynne działanie na skórę zimnotłoczonych, nierafinowanych olejów roślinnych z kojącym wpływem aromaterapii na ciało i umysł.   Zapachy LOVISH to seria sześciu autorskich kompozycji wyłącznie na bazie olejków eterycznych. Tworzone z pasji, w zgodzie ze sobą i z (...)
Przepis na słodki deser

Dzień Mamy z marką Haier

2023-05-25 Publikacja:
Haier Europe; Studio 111
[Materiał reklamowy]   Marka Haier zadbała o to, by każdy użytkownik bez względu na stopień umiejętności kulinarnych mógł samodzielnie stworzyć dania na miarę prawdziwego szefa kuchni. Urządzenia do zabudowy wraz aplikacją hOn umożliwiają dostęp do ponad 350 unikatowych przepisów, również takie na szczególne okazje jak Dzień Mamy.   Dzięki (...)