Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Przepis na słodki deser

Dzień Mamy z marką Haier

2023-05-25 Publikacja:
Haier Europe; Studio 111
[Materiał reklamowy]   Marka Haier zadbała o to, by każdy użytkownik bez względu na stopień umiejętności kulinarnych mógł samodzielnie stworzyć dania na miarę prawdziwego szefa kuchni. Urządzenia do zabudowy wraz aplikacją hOn umożliwiają dostęp do ponad 350 unikatowych przepisów, również takie na szczególne okazje jak Dzień Mamy.   Dzięki (...)
Pomysły na perfekcyjne dania

Walentynkowa kolacja z Haier

2023-02-10 Publikacja:
Haier Europe; Studio 111
*** Materiał reklamowy ***     Walentynki zbliżają się już wielkimi krokami. Jeśli nie masz pomysłu jak okazać uczucia swoim najbliższym możesz to zrobić serwując romantyczną kolację niczym z 5-gwiazdkowej restauracji we własnym zaciszu domowym. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą urządzenia do zabudowy marki Haier wraz z aplikacją hOn. Haier zadbał o to, (...)
Informacje z rynku

Słuchawki Dyson Zone™

2022-12-27 Publikacja:
Materiały prasowe marki Dyson
*** Materiał reklamowy ***   Nauka o dźwięku: Słuchawki Dyson z wysoką reprodukcją dźwięku, aktywną redukcją hałasu i funkcją oczyszczania powietrza będą dostępne od stycznia w sprzedaży na niektórych rynkach   Zdążysz oblecieć świat dwa razy dookoła: słuchawki Dyson Zone™ zapewniają nawet do 50 godzin niezwykłej jakości odtwarzania z bardzo (...)
Mobilne stacje zasilania EcoFlow

Urządzenia pełne energii!

2022-08-26 Publikacja:
Magda Pawluk
Zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w terenie, mobilne stacje zasilania EcoFlow są gotowe do działania.   Wykorzystaj te mniejsze do ładowania laptopa lub te większe – podczas wyjazdu kamperem, czy awarii prądu. A w razie potrzeby dodaj do nich kompatybilne panele fotowoltaiczne. Produkty Ecoflow są niezawodne i ekologiczne. Gdziekolwiek (...)