Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Tajniki jubilerstwa

Biżuteria artystyczna. Jak powstaje prawdziwe piękno?

2019-03-01 Publikacja:
WWW.CHART.POZNAN.PL
Tworzenie biżuterii w tradycyjny sposób to sztuka tyle trudna, co rzadka. W artykule przedstawimy Państwu sekrety pracowni złotniczej i etapy powstawania tych małych dzieł sztuki. Czytając ten tekst, dowiecie się Państwo, jak trudna i wbrew (...)
Podsunowanie

Targi Ślubne zakończone sukcesem

2019-01-25 Publikacja:
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
Tegoroczna XIII edycja Podkarpackich Targów Ślubnych, odbyła się 19-20 stycznia w G2A Arena.   Dwudniowe wydarzenie dedykowane było przede wszystkim przyszłym młodym parom oraz osobom które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka” oraz dbają o swój atrakcyjny (...)
19-20 stycznia 2019 r.

XIII Podkarpackie Targi Ślubne

2018-12-07 Publikacja:
.
XIII Podkarpackie Targi Ślubne 19-20 stycznia 2019 r., G2A Arena, (Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego, 36-002 Jasionka 953)     W dniach 19-20 stycznia 2019 r. w G2A Arena obędzie się - XIII - edycja Podkarpackich Targów Ślubnych.   Podczas targów zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta związana z przygotowaniem (...)
Podaruj czworonogowi luksus

Przyjaźń w pięknym wydaniu

2018-09-14 Publikacja:
TOMASZ WOLAŃSKI
Mówi się, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wierny, oddany, zawsze czekający na właściciela pupil to z pewnością znakomity kompan. Już od progu uszczęśliwia nas wesołym merdaniem ogonka, za pomocą którego wyraża radość z naszej obecności. Trwa przy nas niezależnie od tego, czy aktualny czas jest dobą znamienitych sukcesów, czy też (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email