Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Porady z cyklu TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ

Jak dobrać odpowiednią pianę montażową?

2024-04-03 Publikacja:
TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ
[Materiał reklamowy]   Piany montażowe to niezastąpione rozwiązanie w nowoczesnym budownictwie. Dzięki ich wykorzystaniu, montaż, izolacja termiczna i akustyczna różnorodnych elementów są prostsze, szybsze oraz bardziej efektywne. Zastosowanie tych wyrobów (...)
System do ciepłego montażu okien i drzwi dla zrównoważonego budownictwa

Jak zmniejszyć ślad węglowy budynków?

2023-07-12 Publikacja:
AVEEX, Dobry Montaż
[Materiał reklamowy] Budynki generują dwutlenek węgla na każdym etapie swojego cyklu życia – od procesu produkcji materiałów budowlanych, w trakcie budowy, podczas eksploatacji aż po okres utylizacji. Zrównoważone budownictwo wymaga zastosowania energooszczędnych rozwiązań o jak najmniejszym (...)
Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dobra brama garażowa

2023-03-24 Publikacja:
AVEEX, Dobry Montaż
***Materiał reklamowy***   Tak jak trudno wyobrazić sobie dom bez drzwi zewnętrznych, tak garaż nie może obejść się bez funkcjonalnej bramy garażowej. Dobrze dobrane rozwiązanie to komfort obsługi, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Czym powinna się zatem charakteryzować brama garażowa? Podpowiadamy, na co szczególnie zwrócić uwagę przy jej wymianie lub montażu w nowym budynku. (...)
Kompleksowa oferta

Wykończenie pod klucz z Happy House

2022-12-28 Publikacja:
Happy House
*** Materiał reklamowy ***   Firma Happy House oferuje kompleksowe wykończenie wnętrz pod klucz! Pracuje na bazie nowoczesnych programów wykończeniowych, a jej głównym celem jest uproszczenie całego procesu realizacji wykończenia pod klucz, którego efektem będzie stworzenie komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni.   W (...)