Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Webinarium architektoniczne z cyklu Nowoczesne Projekty Domów

WEBINAR | MIEJSKI AZYL|26.05.2022 I VIRTUS STUDIO

2022-05-25 Publikacja:
Virtus Studio
26 maja zapraszamy na webinarium architektoniczne z cyklu Nowoczesne Projekty Domów, na którym gościem specjalnym będzie Grzegorz Goworek z pracowni STUDIOORGANIC.   Miejski azyl – głównym założeniem wykładu jest przybliżenie filozofii projektowania (...)
 Witaj w świecie bez architektów

Spotkanie autorskie z Jakubem Szczęsnym

2022-05-09 Publikacja:
Virtus Studio
Virtus Studio zaprasza na drugie spotkanie autorskie z Jakubem Szczęsnym 18.05.2022 godz. 9:30 Wrocław Concordia! Temat przewodni spotkania „Działania na terenie zaludnionym.”   Jakub Szczęsny jest jednym z najbardziej wszechstronnych polskich twórców działającym na styku architektury, sztuki i (...)
Virtus Studio zaprasza

STAND - UP DESIGNERS!

2022-04-14 Publikacja:
Virtus Studio
Virtus Studio zaprasza na autorski Stand-up Jana Sikory 27 kwiecień  godzina 10:00 Courtyard by Marriott Gdynia.   Po latach poważnych wykładów dotyczących teorii projektowania i opowiadania o zawodowym know-how, nadszedł czas na nową formułę: osobistą, zabawną i bez żadnych slajdów.   Architekt  Jan Sikory z pracowni Sikora Wnętrza podczas swojego wystąpienia w (...)
#56 ODCINEK WEBINARIUM ARCHITEKTONICZNEGO

Narracja architektoniczna i ekspozycyjna. Spójność narracji w kreowaniu projektów muzealnych Nizio Design International 16.12.2021 godz. 11:00

2021-12-14 Publikacja:
Virtus Studio
16 grudnia zapraszamy na ostatni w tym roku webinar architektoniczny – spotkanie z cyklu Architektura. Gościem specjalnym Mirosław Nizio z Nizio Design International – architekt, mecenas kultury, ekspert z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania przestrzeni publicznych.   Punktem wyjścia do opowieści będzie rola kontekstu miejsca i historii w projektowaniu architektury. Posługując się przykładami własnych realizacji, Mirosław Nizio poruszy także zagadnienia związane z budowaniem narracji wystawy stałej w powiązaniu z bryłą obiektu i kontekstami oraz jej zmysłowym i emocjonalnym odbiorem przez zwiedzających.   Wielokrotnie nagradzany projekt architektury i wystawy stałej Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie, czy powstające właśnie Interaktywne Centrum Bajki i Animacji przy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, to tylko niewielka część dorobku pracowni. O tym, jak istotna jest spójność narracji projektowanej architektury, kontekstów miejsca i historii z wypełniającymi wnętrza budynków wystawami, Mirosław Nizio opowie podczas swojego wystąpienia. Zapraszamy! Link do (...)
51 ODCINEK WEBINARIUM ARCHITEKTONICZNEGO

Elewacja kontra bryła / 28.11.1021 godz. 11:00

2021-10-26 Publikacja:
Virtus Studio
Zapraszamy na webinar z cyklu Elewacje. Gościem specjalnym będzie Daniel Cieślik z Anta Architekci, który podczas webinarium skupi się na obszernym temacie elewacji. Anta Architekci to autorska pracownia powołana do życia w 2003 roku. Na przestrzeni 18 lat zdobyła uznanie (...)