Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Sztuka we wnętrzach

Oprawiamy w ramy

2022-03-01 Publikacja:
OPRAWIAMY W RAMY
Elegancka, ręcznie patynowana drewniana rama z wyrazistym ornamentem w makówki. Perfekcyjnie nadaje się do oprawy obrazów i luster w dowolnym formacie.   Poza złotym, w serii dostępne są także inne kolory: biały, czarny, srebrny. A ponadto dziesiątki innych ram, pasujących do wysmakowanych wnętrz. Cały proces doboru oprawy można samodzielnie przeprowadzić na stronie internetowej, (...)
Między tradycją a modą

Magiczne święta przy choince

2021-12-22 Publikacja:
MAGDA PAWLUK
MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GREENERY WORLD Pięknie udekorowane bożonarodzeniowe drzewko to nieodłączny element okazjonalnych aranżacji oraz świątecznej tradycji. Wspólne przystrajanie gałązek, rodzinne kolędowanie przy choince i znajdowanie pod nią prezentów należą do najbardziej wyczekiwanych momentów grudniowych świąt. Zanim (...)
Bożonarodzeniowa edycja Targów WZORY

WZORY NA ŚWIĘTA 2021 DOM BRACI JABŁKOWSKICH

2021-12-10 Publikacja:
Targi Designu WZORY
WZORY NA ŚWIĘTA 2021 - Targi Designu Wzory Miejsce: Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa Termin: 18-19 grudnia 2021 r.   Link do wydarzenia: https://tiny.pl/9dtjz Link do Strefy Zrób Prezent! Warsztaty: ​​https://tiny.pl/9ft8r Film Wzory 2020: (...)
Trendy w gamie dekoracji

Dekoracje ścienne modne w 2021 r.

2021-01-29 Publikacja:
Posterlounge
Rok 2021 przyniósł ze sobą kilka nowych trendów związanych z aranżacją wnętrz. Pierwszym z nich jest kolor, a właściwie kolory roku Pantone, a są to jasnożółty oraz szary. Poza tym niezmiennie królować będą kolory ziemi i natury oraz skandynawski minimalizm. Pokażemy Wam jak w prosty sposób za pomocą dekoracji (...)
Noworoczne dekoracje

Sylwester w domu. Noworoczne dekoracje

2020-12-30 Publikacja:
Magda Pawluk
Ostatnia noc roku to okazja do świętowania. Ze względu na pandemię tym razem większość z nas spędzi Sylwestra nie na balu czy koncercie, lecz w domu. Z zamiarem urządzenia prywatki wiąże się nieco więcej obowiązków niż przygotowanie się do wyjścia, ale swobodna atmosfera kameralnego przyjęcia wynagradza włożony trud. (...)