Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Jak go przeprowadzić i jakie daje korzyści?

Audyt energetyczny budynku

2024-07-15 Publikacja:
TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ
[Patronat medialny]   Wykonanie audytu energetycznego jest kluczowym krokiem, jeśli planujemy termomodernizację domu, w tym inwestycję w pompę ciepła. Dzięki audytowi możliwa jest dokładna analiza, ile budynek zużywa energii oraz określenie miejsc, gdzie występują największe jej straty. W ten sposób można zoptymalizować termomodernizację, a jednocześnie dobrze (...)
Sana 727 Supreme

Zaawansowana wyciskarka do soków

2024-07-15 Publikacja:
Sana
[Materiał reklamowy]   Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jest zdrowe odżywianie. To, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, sylwetkę i przede wszystkim odporność organizmu.       Świeżo wyciskane soki - smaczny sposób na zdrowie Bardzo prostym i jednocześnie (...)
Styl retro w aranżacji

Wzornicza podróż w czasie

2024-07-09 Publikacja:
Tubądzin
[Materiał reklamowy]   Styl retro w aranżacji wnętrz to podróż w czasie i zanurzenie się w estetyce minionych dekad. Grupa Tubądzin posiada w swojej ofercie kolekcje inspirowane tym stylem, które w doskonały sposób łączą klasyczne formy z nowoczesnym designem. Styl retro to eklektyczna mieszanka elementów z przeszłości, czerpiąca inspiracje z (...)