Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Mobilne stacje zasilania EcoFlow

Urządzenia pełne energii!

2022-08-26 Publikacja:
Magda Pawluk
Zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w terenie, mobilne stacje zasilania EcoFlow są gotowe do działania.   Wykorzystaj te mniejsze do ładowania laptopa lub te większe – podczas wyjazdu kamperem, czy awarii prądu. A w razie potrzeby dodaj do nich kompatybilne panele fotowoltaiczne. Produkty Ecoflow są niezawodne i ekologiczne. Gdziekolwiek (...)
Akcesoria do masażu

JESIENNE SPA W DOMOWYM ZACISZU

2022-10-24 Publikacja:
Costway
Podczas długich, jesiennych wieczorów warto zadbać o siebie. Aby skosztować uroków odmładzających i prozdrowotnych zabiegów nie trzeba wyjeżdżać do profesjonalnego salonu odnowy biologicznej. W domowym zaciszu można urządzić SPA, które umożliwia zadbanie nie tylko o piękny wygląd, ale także zrelaksowanie się i odprężenie. Marka Costway proponuje (...)
Nowa linia kosmetyków 40+

FILL & LIFT - Przepis na młodość

2022-08-26 Publikacja:
AVA Laboratorium
FILL & LIFT to linia kosmetyków najnowszej generacji o ściśle ukierunkowanym działaniu. To poprawa wyglądu w trybie instant bez inwestycji w medycynę estetyczną. Seria składa się z 4 kosmetyków, które są materializacją snów o pięknej cerze: wypełniają zmarszczki i działają liftingująco. Autorskie receptury i (...)
Niezapomniany pobyt

Hotel Tristan na każdą porę roku

2022-08-08 Publikacja:
Magda Pawluk
Bałtyk potrafi zachwycić bez względu na porę roku. Latem wybrzeże jest doskonałą destynacją na wakacyjny relaks, jesienią urzeka świeżą bryzą i zapachem lasu, a zimą stwarza kameralne warunki do spokojnego wypoczynku albo rodzinnych ferii. Atrakcyjnym miejscem na niezapomniany pobyt nad polskim morzem przez cały rok jest przytulny czterogwiazdkowy (...)