Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

O czym należy pamiętać, by sport nie bolał

Rozgrzewka to podstawa!

2014-10-14 Publikacja:
Łukasz Nowosielski
Postanowiłeś, że od dziś zadbasz o formę i zdrowie! Obiecujesz sobie co dzień sumiennie wykonywać serię różnego rodzaju ćwiczeń. Pierwszego dnia wszystko idzie dobrze – jogging, pompki, brzuszki. Następnego dnia rano, gdy nie dasz rady podnieść się z łóżka, pojawia się dziwne poczucie, że o czymś zapomniałeś…     Po tak bolesnym doświadczeniu uświadamiasz (...)
Apartament Sun&Snow

Konkurs Sun&Snow

2014-09-25 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Sun & Snow jest największą w kraju firmą zarządzającą wynajmem apartamentów w aglomeracjach miejskich oraz kurortach wakacyjnych. Zarządza ponad 850 apartamentami zlokalizowanymi zarówno w górach, jak i nad morzem. Sieć obejmuje wyłącznie apartamenty o najwyższym standardzie. Wszystkie są świetnie położone i znajdują się w pobliżu użytecznej infrastruktury i najważniejszych turystycznych atrakcji. Już dziś (...)
Rio w 30 godzin

Od świtu do świtu

2014-09-23 Publikacja:
Alicja Krawczyńska ZINGTRAVEL.PL
Niesamowite miasto, niesamowita plaża, niesamowite chwile… Impreza nad brzegiem oceanu przeciąga się do świtu. Nie opłaca się wracać do hotelu. Ale jeśli w nim jesteś, nastaw budzik na 4.30. W środku lata, czyli w grudniu, słońce w Rio de Janerio wschodzi o tej godzinie.   W mieście położonym wśród plaż i urwistych klifów dogodne miejsce na oglądanie wschodu słońca znajdzie się (...)
Drukarka 3D

Drukarka, która materializuje marzenia

2014-09-16 Publikacja:
Robert Rałowicz - 3D La b s.c.
Wyobraź sobie, że przedmiot powstały w twojej wyobraźni możesz w każdej chwili zmaterializować. Nadać mu kształt, kolor, dotknąć go. Coś, co jest tylko twoje i nikt inny nie posiada identycznego modelu. Wiesz, co by to było? A co jeśli powiem Ci, że po upływie niespełna godziny naprawdę możesz trzymać ten (...)
Wywiad z Niekrytym Krytykiem

Internet lubi odskocznię od normy

2014-09-16 Publikacja:
rozmawiał Łukasz Nowosielski
       Maciej Frączyk Podbił polski Internet jako Niekryty Krytyk. W swoim autorskim programie, którego odcinki cyklicznie pojawiają się na YouTube, recenzuje gry komputerowe, filmy, reklamy i programy telewizyjne. Nie stroni też od komentowania filmików, które zyskały popularność dzięki temu (...)
Luksus i prestiż na szczycie

Penthouse

2014-05-06 Publikacja:
Łukasz Nowosielski
Od kilku lat wieżowce wyrastają w naszym kraju jak grzyby po deszczu. Dzięki temu rozwijać się może rynek penthousów – luksusowych apartamentów położonych na najwyższych kondygnacjach. Niestety, za możliwość porannego picia kawy przy oknie z widokiem na panoramę miasta trzeba słono zapłacić.   Penthouse to nie tylko zwyczajne mieszkanie. Powiedzieć „luksusowe” – to też za mało. Jest to nowoczesna przestrzeń mieszkalna, (...)
Serce Półwyspu Bałkańskiego

Bułgaria

2014-03-20 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Bułgaria jest krajem słynącym z dobrej pogody, przyjaznej atmosfery i kulinarnych przysmaków. Współcześnie Bałkany oferują wiele możliwości spędzania wolnego czasu w wakacje i nie tylko. Malownicze wzgórza i piaszczyste plaże przyciągają coraz więcej turystów. Wakacje w Bułgarii są niemalże pierwszą pozycją na liście urlopowej Polaków. Dlaczego?   GEOGRAFIA Kraj leży w środkowej części Półwyspu Bałkańskiego na (...)
Luksus wśród szumu fal

Sea Towers

2014-03-13 Publikacja:
Ewelina Furczek www.seatowers24.pl
Sea Towers to dwie wieże górujące nad centralną częścią Gdyni. Wieżowiec liczy 141,6m wraz z 16 metrowym masztem antenowym. Dwie wieże z granitu o nieregularnym kształcie i różnej wysokości (28 i 36 kondygnacji) maja wspólną podstawę oraz przeszklone łączenia.   Zaplecze biurowo-usługowe mieści się na pierwszych pięciu kondygnacjach kompleksu i prowadzi do nich osobne wejście wraz z osobną komunikacją wewnętrzną. W (...)
Styl loftu

Nowa Papiernia

2014-03-13 Publikacja:
Nowa Papiernia
Nowy Jork, Londyn, Wiedeń, Berlin i Wrocław, co łączy te miasta? - lofty. Od lat 60-tych przemysłowe, zabytkowe budynki zmienia się z powodzeniem w wyjątkową przestrzeń do życia. Dawniej lofty wybierali głównie artyści, urządzając w nich mieszkania, pracownie i wystawy. Ich klimat i wyróżniającą się w przestrzeni miejskiej architekturę można odnaleźć także w Polsce. Atmosfera loftowej przestrzeni przyciąga ludzi, dla (...)
Od primero do Texas Hold\'em

Gra oszustów

2014-03-12 Publikacja:
Łukasz Nowosielski
Poker – jedna z najpopularniejszych gier na świecie, swoją historią sięga tysiąca lat. Jego popularność sięgała wówczas nawet Egiptu i Chin, a obecnie cieszy się uznaniem niemal na całym świecie. Przez setki lat nieustannie ewoluował, przybierał różne formy i warianty, niezmiennie dostarczając graczom zabawy i silnych emocji. Korzeni znanego w obecnej formie pokera upatruje się w powstałej w szesnastowiecznej Hiszpanii grze (...)
Design w zgodzie z naturą

Hotel Narvil

2014-03-12 Publikacja:
Łukasz Nowosielski
Położony w Serocku, ok. 40 km od Warszawy, hotel Narvil Conference&Spa to obiekt wyjątkowo mocno związany z otaczającą go naturą. Okolice Narwi – jednej z najczystszych polskich rzek – wywarły silny wpływ na architekturę budynku. Natura stała się również inspiracją dla projektantów hotelowych wnętrz.   Bryła budynku została w naturalny sposób wkomponowana w otaczający go krajobraz. Architekci dołożyli (...)
American dream na kółkach

Chevrolet Corvette

2014-03-11 Publikacja:
Łukasz Nowosielski
Chevrolet Corvette to ikona amerykańskiej motoryzacji. To legendarne auto przez dziesiątki lat stanowiło dla samochodowych pasjonatów dopełnienie mitycznego „american dream”. Podczas tegorocznego, osiemdziesiątego trzeciego Salonu Samochodowego odbywającego się w Genewie zaprezentowana została siódma generacja tego samochodu. Uczczono w ten sposób sześćdziesięciolecie istnienia Chevroleta (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email