Ogród

Designerski taras. Meble ogrodowe w trendach 2021 /WIDEO/

Tekst / Film: DESIGN BOOK • Zdjęcia Shutterstock

2021-06-01
Designerski taras. Meble ogrodowe w trendach 2021 /WIDEO/

Sezon na outdoorowy relaks właśnie się rozpoczyna, a wraz z nim coraz silniejsza staje się potrzeba posiadania prywatnej oazy w otoczeniu domu. Nowocześnie zaaranżowany taras na powietrzu będzie designerską strefą wypoczynku.

 

Minęły już czasy, gdy w roli mebli ogrodowych występowały wyłącznie tradycyjne drewniane ławy albo plecione fotele z wikliny. Dziś sięgają po nie głównie miłośnicy rustykalnego stylu. Obecnie do dyspozycji mamy bogatą paletę rozwiązań, które reprezentują najrozmaitsze estetyki i nurty wzornicze. W rezultacie wyposażenie tarasu stało się równie designerskie, co umeblowanie salonów. Jakie pomysły mają projektanci na awangardowe aranżacje strefy relaksu pod chmurką? Tego dowiecie się z najnowszego filmu kanału Design Book.

 

 

 

 

Nasze Inspiracje:

Plecione meble to klasyka tarasowych aranżacji. Ich formy nie muszą jednak być tradycyjne. Znakomicie wyglądają w awangardowej odsłonie.

 

Meble z technorattanu są eleganckie i bardzo praktyczne. Łączą inspiracje naturalną plecionką z trwałością syntetycznych materiałów.

 

Meble z rattanu lub technorattanu występują w różnych formach. Można wybierać wśród: kanap, foteli, podnóżków, pufów i stolików.

 

 

Tapicerowane meble ogrodowe wnoszą domową przytulność do tarasowej aranżacji, a fotele podwieszane - bujaki - wprowadzają atmosferę błogiego relaksu.

 

Nowoczesne meble na taras pozwalają tworzyć komfortową, ekskluzywną i wygodną strefę wypoczynkową o wyjątkowym klimacie.