Ogród

Targi gardenCONTRACTING 2017

Tekst Międzynarodowe Targi Łódzkie • Zdjęcia Międzynarodowe Targi Łódzkie

2017-11-08
Targi gardenCONTRACTING 2017

Ogólnopolskie Targi Zatowarowania Centrów  i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING to nowe wydarzenie targowe, które jest odpowiedzią na potrzeby branży ogrodniczej. Impreza odbędzie się w terminie 8-9 listopada 2017 r. w Łodzi, w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4, gdyż to właśnie późną jesienią składane są zamówienia na asortyment, który pojawi się w sklepach i centrach ogrodniczych na wiosnę.


GardenCONTRACTING to targi branżowe organizowane w formule B2B. W tegorocznej edycji wydarzenia swój udział potwierdziło ponad 70 wystawców wśród których są wiodący producenci i dystrybutorzy artykułów ogrodniczych m.in. W. Legutko, Cellfast, Agrimpex, Agrecol, Grupa INCO, Szkółka Ulińscy, Victus Emak, Amplo-Merol, PNOS Ożarów, Sumin, Tropical, Ramp, SBM Life Science.


Główną ideą gardenCONTRACTING jest umożliwienie właścicielom i pracownikom hurtowni, centrów ogrodniczych i sklepów złożenia zamówień na prezentowaną podczas targów ofertę z terminem dostawy przed rozpoczęciem wiosennego sezonu ogrodniczego. Wydarzenie ma charakter stricte biznesowy – targi będą zamknięte dla klientów indywidualnych i służyć mają przede wszystkim przeprowadzaniu rozmów handlowych i kontraktacji na następny sezon. GardenCONTRACTING to także doskonała okazja do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą branży ogrodniczej i poznania nowości produktowych.

 

targi gardencontracting

 

Targi gardenCONTRCTING będą również okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu marketingu i zasad efektywnej sprzedaży. Pierwszego dnia targów odbędzie się Akademia Biznesu Ogrodniczego, której gościem specjalnym będzie dr Marek Borowiński, ShopDoctor, prowadzący program „Sklepowe Rewolucje”. Podczas Akademii poruszone zostaną tematy związane z funkcjonowaniem centrów ogrodniczych, zwiększeniem sprzedaży czy komunikacją z klientami. Uczestnicy Akademii poznają także trendy na nadchodzący sezon.

W ramach targów odbędzie się również AKCJA WIELKIEGO RABATOWANIA, czyli specjalne zniżki i rabaty na wybrany asortyment, które będą obowiązywały przy kontraktowaniu zakupów podczas targów. Akcja skierowana jest do właścicieli sklepów i hurtowni, którzy korzystając z oferty wystawców będą mogli zatowarować swoje magazyny, zaopatrując się również w nowości rynkowe oszczędzając przy tym swoje  pieniądze.

 

Ważnym elementem, który towarzyszy Targom gardenCONTRCTING, jest Konkurs o Złoty Medal, którego celem jest wyróżnienie i  promocja najlepszych produktów prezentowanych przez wystawców podczas Targów gardenCONTRACTING 2017. Do pierwszej edycji konkursu zgłoszono 26 produktów w trzech kategoriach: zieleń w ogrodzie, technika w ogrodzie, inspiracje
w ogrodzie.

Targi gardenCONTRACTING to doskonała okazja zarówno dla wystawców, jaki i odwiedzających do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz możliwość zawarcia korzystnych kontraktów sprzedażowo-zakupowych.
 
Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa.

 

gardencontracting 2017


Kontakt prasowy:
Agata Szczepaniak
Tel. 603 172 934
Email: [email protected]


Godziny zwiedzania:
8 listopada 2017 - 10:00 - 18:00
9 listopada 2017 - 10:00 - 17:00

WSTĘP DLA PRZEDSTAWICIELI BRANŻY JEST BEZPŁATNY

Więcej informacji znajduje się na stronie www.gardencontracting.pl