Wnętrza

Prezentacje

Premierowe Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

2015-02-12
Premierowe Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

W dniach 28 lutego i 1 marca 2015 r. w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się pierwsza trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez spółkę Murator EXPO.

Murator EXPO od wielu lat aktywnie współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. Pięć razy w roku, pod patronatem najwyższych urzędów państwowych organizuje w Warszawie największe i najstarsze w Polsce Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum. Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny kierowany zarówno do profesjonalistów z branży, w tym do wystawców i architektów jak i do indywidualnych inwestorów. Program wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Dwanaście lat działalności na tym polu to: 48 edycji w Warszawie. Rocznie bierze w nich udział: ponad 450 wystawców oraz blisko 30 tys. zwiedzających. Naturalnym krokiem w rozwoju Murator EXPO jest, zatem organizacja bliźniaczych imprez w Trójmieście – regionie o dużym potencjale w tej branży. Planujemy w 2015 roku zorganizować w Trójmieście trzy edycje Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: dwie w gdańskiej Ergo Arenie (na przełomie lutego i marca oraz w październiku), i jedną edycję we wrześniu w Gdynia Arenie.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - SPRAWDZONY SPOSÓB NA WŁASNE „M”

Tragi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE są, od lat, niezastąpionym źródłem informacji o rynku nieruchomości mieszkaniowych dzięki kompleksowej prezentacji oferty deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków, doradców kredytowych i pośredników w obrocie nieruchomościami. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Goście Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE korzystają z indywidualnych konsultacji w Centrum Bezpłatnych Porad.

 

FAWORYT PUBLICZNOŚCI

Integralną częścią programu wydarzeń towarzyszących Targom jest Plebiscyt Publiczności, którego celem jest wyłonienie Faworyta, czyli najpiękniejszego - zdaniem targowej publiczności - budynku prezentowanego na Targach. Wszystkie budynki są prezentowane identycznie: widok dwóch elewacji, rzut dwóch mieszkań dominujących w tej inwestycji, liczba mieszkań w budynku, powierzchnia netto mieszkań, jak również informacja o lokalizacji, termin zakończenia budowy oraz link do strony dewelopera. Odwiedzający serwis targimieszkaniowe.pl oraz Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE wypełniają elektronicznie kupon plebiscytowy. Tytuł Faworyta Plebiscytu otrzymuje budynek, który otrzyma największą liczbę ważnych głosów publiczności

O ORGANIZATORZE

Organizatorem targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE jest spółka Murator EXPO plasująca się w ścisłej czołówce organizatorów targów w Polsce. W targach Murator EXPO, w 2013 roku, udział wzięło prawie 2 tys. wystawców i blisko 170 tys. odwiedzających.

Murator EXPO w swej ofercie posiada także wydarzenia związane z: rynkiem rolnym (ROLEXPO); branżą sportów wodnych i rekreacji (Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, Targi Sportów Wodnych i Festiwal Żeglarskich WIATR i WODA na wodzie w Gdyni); sektorami: podróże, edukacja i kultura (Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE, Warszawskie Targi Książki, Nadmorskie Plenery Czytelnicze w Gdyni i w Szczecinie, Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA)

Murator EXPO jest częścią Grupy ZPR Media, najbardziej multimedialnej grupy w Polsce. W skład grupy obok Murator EXPO wchodzą:

  • cztery telewizje - FOKUS TV, Polo, ESKA TV i VOX Music TV

  • pięć stacji radiowych – Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA, Eska ROCK i Radio Plus;

  • dziennik – „Super Express”

  • miesięczniki – „Murator”, „Architektura-murator”, „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „M jak mama”, „Zdrowie”, „Podróże” i „Żagle”

  • serwisy internetowe – se.pl, eska.pl, eskaGO.pl, muratordom.pl, urządzamy.pl, muratorplus.pl, poradnikzdrowie.pl

Grupa prowadzi także działalność koncertową, organizując festiwale, eventy plenerowe i cykle koncertów, m.in. ESKA Music Awards, WAWA Live, Letnia Scena Eski, czy Polo Hit Festiwal