Wnętrza

4 triki, które sprawią, że Twój mężczyzna pokocha Walentynki

Tekst www.kinga.com.pl • Zdjęcia www.kinga.com.pl

2014-02-12
4 triki, które sprawią, że Twój mężczyzna pokocha Walentynki

Każda okazja jest dobra, by celebrować romantyzm i dodać związkowi nuty pikanterii. A Walentynki nadają się do tego po prostu idealnie! Kolacja przy świecach, romantyczny film, seksowna bielizna. Czego więcej chcieć? I tu pojawia się jeden problem – naburmuszony mężczyzna, który uważa, że Walentynki to fanaberia. Jeszcze nic straconego! Okazuje się, że mężczyźni również chcą być rozpieszczani w Walentynki. Jak pokazują amerykańskie badania, uważa tak aż 45% mężczyzn i zaledwie 19% kobiet. Zastosuj się do naszych 4 rad, a Twój mężczyzna już nigdy nie będzie narzekał na Święto Zakochanych.

 

 

Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy.

 

1. Idealny prezent
Pierwszy podstawowy błąd, który popełniają kobiety, to nieodpowiedni prezent. Romantyczne podarunki są dla Ciebie ważne, ale jak pokazują badania 20% panów chciałoby dostać bilet na jakieś ważne wydarzenie sportowe, a aż dla 70%.... seks jest wystarczającym prezentem.

2. Romantyczny film – według niego
Kolejny powód, dla którego mężczyźni nie znoszą Walentynek, to komedie romantyczne i klasyczne romanse. Jest na to prosty sposób – podzielcie się zadaniami – Ty wybierz restaurację, a jemu pozwól wybrać film. Oczywiście musisz być gotowa na to, że w Walentynki obejrzycie komedię z Willem Ferrellem.

3. Przez żołądek do serca
Najważniejszy (no może drugi w kolejności) powód, dla którego Twój mężczyzna pokocha Walentynki, to okazja do zjedzenia wyjątkowej kolacji. A jeśli chcesz połączyć prezent dla niego z prezentem dla siebie, wybierzcie się na sushi! Sushi to nie tylko pyszny i zdrowy posiłek, ale również afrodyzjak. A żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w sypialni, możesz udać się do sieci Koku Sushi, gdzie zamawiając kolację w walentynkowy weekend, otrzymasz w prezencie figi marki Kinga.

4. Uruchom zmysły
Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy. Ubierz seksowną bieliznę, włącz muzykę i uwolnij wyobraźnię! Postaraj się, aby ta noc zapadła mu na długo w pamięci, a w przyszłym roku sam będzie odliczał dni do Walentynek.

Więcej informacji: www.kinga.com.pl