Wnętrza

Pokój dziecka

Dziecięce łóżeczka piętrowe i na antresoli od Baby Stars

Tekst Magda Pawluk • Zdjęcia Baby Stars baby-stars.pl

2022-09-20
Dziecięce łóżeczka piętrowe i na antresoli od Baby Stars

Aranżacja dziecięcego pokoju to wyzwanie dla niejednego rodzica. Wyobraźnia projektantów i producentów wyposażenia dedykowanego maluchom jest tak nieskończona, jak fantazja dzieci. Dzięki temu nawet łóżeczko może stać się elementem wyśnionego, bajkowego wystroju. Takie meble proponuje marka Baby Stars, której główną ideą jest tworzenie kolekcji pięknych i bezpiecznych produktów dla każdej „małej gwiazdeczki”.

 

Portfolio marki Baby Stars to bogata gama akcesoriów dziecięcych. Wśród nich można znaleźć: pościel, elementy niemowlęcej wyprawki, dodatki do zabawy, oświetlenie, a także meble doskonale wpisujące się w potrzeby małych użytkowników. Wszystko jest stylowe, utrzymane w uroczej estetyce i wykonane z najwyższą starannością i dbałością o jakość, tak aby zapewnić maluchowi bezpieczeństwo, a produktom trwałość na lata. Takie cechy wyróżniają też łóżeczka Baby Stars.

 

 

Uniwersalne łóżeczko

Łóżeczka dziecięce Baby Stars to funkcjonalne i kreatywne meble zaprojektowane z myślą o potrzebach maluchów. Znakomicie łączą rolę wygodnego kącika do spania z miejscem do zabawy, ale wiele konstrukcji pełni też inne funkcje, np. zapewniając przestrzeń do przechowywania czy nauki. Tak uniwersalny charakter to zwłaszcza cecha łóżek na antresoli. W asortymencie Baby Stars znaleźć można gotowe systemy do stworzenia zwartej zabudowy meblowej. Ich podstawą jest pojedyncze łóżeczko, do którego maluch wchodzi po drabince albo schodkach – w ich konstrukcji mogą kryć się dodatkowo szafki lub szuflady. Strefa pod łóżkiem może natomiast posłużyć do umieszczenia w niej kolejnego mebla: szafy, biurka lub łóżka parterowego. W ten sposób jedna bryła meblowa zapewnia kompletne wyposażenie.

 

 

W skandynawskim stylu

Lubianym przez dzieci i rodziców rodzajem łóżeczek na antresoli od Baby Stars są wersje z litego drewna, inspirowane stylem skandynawskim. To z racji pięknego designu, ale też pewności, że wyroby są bezpieczne dla maluchów. Ramy łóżek z litego drewna Baby Stars malowane są bejcami i lakierami ekologicznymi oraz hipoalergicznymi z odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi przeznaczenie do użytku przez dzieci. Zastosowany w łóżeczkach materac wysokoelastyczny z siedmioma strefami podparcia barków i kręgosłupa w pokrowcu hipoalergicznym z aloesem dba o prawidłową sylwetkę malucha podczas snu oraz o zdrowie delikatnej dziecięcej skóry oraz dróg oddechowych. To rozwiązanie przyjazne nawet alergikom.

 

 

 

Wygodne miejsce snu dla rodzeństwa

Jeśli pokój dziecięcy ma służyć rodzeństwu, dobrym wyborem są piętrowe łóżka. Pozwalają zaoszczędzić miejsce i zapewnić zaciszne, wygodne miejsce snu maluchom. Wiele modeli można znaleźć w ofercie marki Baby Stars. W aktualne trendy znakomicie wpisuje się wersje zwieńczone konstrukcją w formie domku – w wersji zabudowanej lub stelażowej, na której można zawiesić zacieniającą kotarę. Dodatkowym akcesorium jest schowek na pościel albo trzecie, wysuwane miejsce do spania. W asortymencie Baby Stars są też klasyczne wersje z drabinką oraz wielofunkcyjne łóżka zintegrowane z regałem.

 

 

 

Proste, minimalistyczne, a może bajkowe? Łóżka z kolekcji Baby Stars spełniają marzenia o pięknym i bezpiecznym wystroju dziecięcych pokoików.

 ***

Materiał promocyjny