Wnętrza

Salon

Fotel masujący iRest Brillactiq (A665) – kosmiczny wymiar masażu

Tekst Rest Lords • Zdjęcia Rest Lords

2023-05-26
Fotel masujący iRest Brillactiq (A665) – kosmiczny wymiar masażu

[Materiał reklamowy]

 

Fascynujący świat relaksu, gdzie komfort spotyka innowacyjną technologię, a tylko dobre samopoczucie i luksus są na wyciągnięcie ręki... W wyjątkową podróż po królestwie wygody zabierze Cię jeden z najbardziej intrygujących foteli masujących – iRest Brillactiq (A665). To prawdziwy majstersztyk inżynierii, w którym zamknięto magię dotyku, ruchu i najnowocześniejsze rozwiązania.Ten fotel masujący to nie jest zwykły mebel!


iRest Brillactiq (A665) to doskonale zaprojektowane i zaawansowane technologicznie urządzenie, które korzysta z różnych technik masażu, aby przynieść ulgę zmęczonym mięśniom i złagodzić napięcie. Fotel masujący wyposażono w funkcje, takie jak mechanizm 4D, który sprawia, że ruch ramion masujących jest bardzo dokładny, regulowany i do złudzenia przypomina naturalne ruchy i tempo masażu dłońmi. Sesja w fotelu masującym poprzedzona jest precyzyjnym skanowaniem kręgosłupa, by jeszcze lepiej dopasować masaż do indywidualnych preferencji użytkownika.

Unikalne rozciąganie jest czymś, co na pewno nie umknie Twojej uwadze. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, w szczególności “segmented frame”, fotel potrafi wykonać to zadanie z dużą precyzją, rozciągając całe ciało. Technologia SL-shape, zapewni masaż na odcinku 135 cm od szyi, aż do ud. A zakrzywiona w kształt litery “S” prowadnica, pozwala na jeszcze dokładniejsze dopasowanie i dogłębny masaż. Fotel posiada także funkcję wielostronnego ogrzewania, które w zależności od Twoich potrzeb, rozgrzeje mięśnie pleców i talii lub (wykorzystując nakładkę) mięśnie brzucha i klatki piersiowej. Opcja ta, jest ceniona szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Dzięki otulającym całe ciało poduszkom powietrznym poczujesz kojącą ulgę, ponieważ regulowana intensywność masażu poduszkami, pobudza krążenie i stymuluje przepływ krwi i limfy w organizmie.

 


iRest Brillactiq (A665) to także fotel z funkcją Zero Gravity, która doskonale odciąża mięśnie przy kręgosłupie i zwielokrotni Twoje doznania płynące z masażu. Jeśli często zmagasz się z nagromadzonymi przez cały dzień napięciami w nogach, wystarczy, że w fotelu uruchomisz masaż nóg. Rolki działające na stopy, przy wsparciu mechanizmem masażu łydek oraz pracą poduszek powietrznych, przyniosą upragnioną ulgę i rozluźnienie. Czy może być coś lepszego niż relaksujący masaż przy dźwiękach ulubionej muzyki? Ten fotel masujący, posiada głośniki z cyfrowym systemem audio 3D, które zwiększą poczucie relaksu i uprzyjemnią każdą sesję masażu. Wymienione funkcjonalności, oczywiście nie są wszystkimi, które posiada ten fotel. Warto zaznaczyć, że sterowanie nimi, odbywa się tutaj za pomocą ekranu dotykowego. Umożliwia on zmianę wszystkich, najbardziej szczegółowych parametrów masażu, wedle aktualnych potrzeb.

 Wyjątkowa jakość i design


Fotel do masażu iRest Brillactiq (A665) to urządzenie, do którego stworzenia wykorzystano materiały podkreślające najwyższy wymiar relaksu. Nowatorski kształt, niektórym na myśl przywodzi kosmiczną kapsułę, idealnie oddaje zaawansowane technologie i możliwości masażu w tym fotelu. Dwa, dostępne warianty kolorystyczne umożliwiają adaptację Brillactiq-a do wielu aranżacji wnętrz. Mimo tego, że jest on jednym z największych gabarytowo foteli z naszej oferty, dzięki funkcji Zero Wall, nie zajmie aż tak wiele miejsca. Wystarczy zaledwie odległość 10 cm od ściany, by fotel mógł się automatycznie rozłożyć. Nie zapominajmy również o aspekcie luksusu, jaki oferuje fotel masujący. Wybierając mebel tej klasy, masz pewność, że nie umknie on uwadze Twoich gości. Ustawiony, np. w salonie stanie się nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale również robiącą wrażenie ozdobą wnętrza.Jedną z najważniejszych zalet fotela masującego jest jego wszechstronność. Niezależnie od tego, czy cierpisz na przewlekłe dolegliwości, takie jak bóle pleców czy szyi, czy po prostu chcesz odprężyć się po wyczerpującym dniu, fotel masujący może być Twoim sprzymierzeńcem w zmaganiach z napięciem i stresem. Kiedy tylko chcesz, możesz wybrać preferowaną technikę masażu, intensywność, obszar docelowy i czas trwania sesji, aby zapewnić sobie najbardziej efektywną terapię relaksacyjną.


Więcej informacji na restlords.com.