Wnętrza

Kuchnia i jadalnia

Gaggenau wprowadza na rynek nową serię urządzeń Vario 200

Tekst Gaggenau • Zdjęcia Gaggenau www.gaggenau.com

2021-02-09
Gaggenau wprowadza na rynek nową serię urządzeń Vario 200

Gaggenau, luksusowa marka profesjonalnych urządzeń gospodarstwa domowego, przedstawia nową serię chłodzenia Vario 200; doskonale zaprojektowane urządzenia chłodzące, które przemawiają do osób świadomych stylu. Nowa gama produktów chłodzących do zabudowy obejmuje chłodziarki, chłodziarko-zamrażarkę i zamrażarkę, które zostały zaprojektowane w celu ulepszenia kuchni dzięki subtelnemu i eleganckiemu wzornictwu. Udoskonaliwszy wydajność swoich urządzeń chłodzących, Gaggenau idzie dalej, aby zgłębić doświadczenie stworzone przez oferowanie produktów chłodzących, które są sercem kuchni.


Gaggenau zaprojektował swoją nowo wprowadzoną na rynek serię chłodzącą Vario200 z myślą o prywatnym szefie kuchni, który wierzy w tworzenie i utrzymywanie kuchni w estetycznej przestrzeni. Detale minimalistycznego wnętrza lodówki w kolorze light bronze w połączeniu z ciepłym oświetleniem LED i uchwytami na butelki z drewna klonowego nadają urządzeniom zachęcający blask. Używając wysokiej jakości materiałów, Gaggenau wykorzystuje swój projekt, aby nadać kuchni wyjątkowy charakter.

 

Satynowe wykończenie jasnobrązowych elementów rozciąga się na głębokie i wytrzymałe półki drzwiowe oraz duże, dotykowe pokrętło regulacji wilgotności. We wnętrzu nowo wprowadzonej serii chłodzącej 200 zastosowano jasnobrązowe profile na szklanych, przezroczystych półkach. To wyrafinowany metaliczny odcień z satynowym wykończeniem, który nadaje urządzeniom elegancki, a jednocześnie dyskretny wygląd. Wewnętrzne szuflady lodówki i zamrażarki są zawsze uporządkowane dzięki stopniowanym matowym frontom i mają wbudowane wyściełane prowadnice, które zapewniają miękkie otwieranie i zamykanie, oferując błogie wyrafinowane chłodzenie.


 

Urządzenia chłodzące po otwarciu, ukazują minimalistyczne wnętrze i czysty design. Mają dużą pojemność użytkową, a dodatkowo dzięki niemal niewidocznym szklanym półkom i ciepłemu oświetleniu rozświetlającemu wnętrze, wszystkie artykuły spożywcze można z łatwością przechowywać, nie tracąc z oczu tego, co jest w środku - co zmniejsza ryzyko marnowania żywności. Zamrażarka, nowość w urządzeniach Vario zserii Cooling 200, zawiera te same elementy, co chłodziarka; odzwierciedlenie otwartych półek u góry z głębokimi szufladami poniżej, aby zapewnić doskonały wygląd, gdy chłodziarka i zamrażarka są ustawione obok siebie.


Urządzenie chłodnicze oferuje podstawki na butelki z litego drewna klonowego, w których można przechowywać cenne butelki wina, z należytą starannością. Podstawki cicho łączą się magnetycznie i można je dowolnie ustawiać - dzięki czemu nie ma widocznych połączeń między segmentami; utrzymując opływowe wnętrze i oferując użytkownikowi pełną elastyczność, w zależności od indywidualnych wymagań dotyczących przechowywania. Gaggenau uważa, że zapalony prywatny szef kuchni powinien być wyposażony w narzędzia, które umożliwią mu chłodzenie w taki sam sposób, jak robią to profesjonaliści. Aby to osiągnąć, na półce można umieścić do pięciu uchwytów na butelki i pomieścić zarówno butelki standardowe, jak i półtoralitrowe. Uchwyty na butelki z drewna klonowego doskonale uzupełniają akcenty w kolorze light bronze we wnętrzu lodówki - wspierając zaangażowanie firmy Gaggenau wtworzenie profesjonalnych urządzeń chłodzących. Dla prawdziwych miłośników wina nowo wprowadzone produkty można połączyć z chłodziarką na wino z tej samej serii - tworząc imponującą ścianę chłodzącą.


 

Dodatek ciepłego, białego oświetlenia LED oświetla komorę urządzeń chłodzących, przeświecając przez półki, aby podkreślić prawdziwy kolor świeżych produktów. Oświetlenie przechodzi kaskadowo zarówno przez chłodziarkę i zamrażarkę – prezentując wszelkie przechowywane produkty.


Elegancka seria chłodząca Vario 200 oferuje niezrównany system świeżości. Lodówka posiada zintegrowaną szufladę chłodzącą, zapewniającą temperaturę bliską 0°C. Oprócz profesjonalnego chłodzenia, wilgotność w górnej szufladzie lodówki można regulować ręcznie za pomocą intuicyjnego pokrętła w kolorze light bronze. Możliwość ręcznej regulacji wilgotności stwarza idealne warunki do utrzymania świeżości produktów przez dłuższy czas. Zamrażarka zapewnia zaawansowaną technologię NoFrost oraz szybkie zamrażanie.


Wszystkie urządzenia z serii chłodzącej Vario 200 zostały zaprojektowane tak, aby można je było w pełni zintegrować ze standardową wnęką 178 cm, zcharakterystycznymi elementami konstrukcyjnymi, które podnoszą jakość chłodzenia iidealnie pasują do środowiska kuchennego, niezależnie od wielkości.


Dzięki naszej nowo wprowadzonej na rynek serii chłodzącej Vario 200 chcieliśmy zbadać i rozwinąć doświadczenie użytkownika, jakie te urządzenia oferują w kuchni. Wierzymy, że kuchnia jest sercem domu, a Gaggenau jest duszą kuchni, dlatego zastosowaliśmy ciepłe elementy konstrukcyjne, aby naśladować to i uczłowieczyć środowisko, które często może być zdominowane przez zimną, zaawansowaną technologię. Ulepszone wrażenia gwarantują wysokiej jakości, łatwe chłodzenie przy każdym użyciu - mówi Sven Baacke, Head of Design, Gaggenau.


 

***

O marce Gaggenau

Gaggenau jest producentem najwyższej jakości urządzeń gospodarstwa domowego icieszy się pozycją lidera innowacji w zakresie technologii i wzornictwa „Made in Germany”. Wielokrotnie nagradzane urządzenia tej marki, której historia sięga 1683 roku, zawsze rewolucjonizowały wyposażenie domowych kuchni. Jej sukces oparty jest na postępie technicznym i wyrazistej formie w połączeniu z doskonałą funkcjonalnością. Od roku 1995 Gaggenau jest spółką koncernu BSH Hausgeräte GmbH z Monachium, obecną dzisiaj w ponad 50krajach i dysponującą 24 flagowymi salonami wystawienniczymi w największych światowych metropoliach.


The difference is Gaggenau.
www.gaggenau.com

Instagram (@gaggenauofficial)

Linkedin (@gaggenau.)

Pinterest (/gaggenau_)

Vimeo (/gaggenauofficial)


***

Tekst promocyjny