Wnętrza

Sypialnia

Innowacja jest dobra na wszystko

Tekst Julia Badura • Zdjęcia beds.pl

2012-08-21
Innowacja jest dobra na wszystko

Innowacja jest dobra na wszystko, a w szczególności na dobry i spokojny sen. Innowacyjne rozwiązania stosowane obecnie w konstrukcji łóżek sprawiają, że meble te nie są tak zwykłe, jak kiedyś. Nowoczesny design okraszony rozwiązaniami, które pozwolą nam na posiadanie kilku różnych łóżek, kupując zaledwie jedno – to coś, co cenią wszyscy, ponieważ XXI wiek przyzwyczaił nas do wielofunkcyjnych rozwiązań oraz produktów, które w nazwie mają 2, a nawet 3 w 1. Każdy, kto ceni sobie uniwersalne koncepcje, pozwalające na kupienie kilku produktów, przy zainwestowaniu tylko w jeden chce przenieść to na każdą ze sfer życia – również tę związaną z urządzaniem wnętrz.

Miłośnikom innowacyjnych rozwiązań do gustu przypadną łóżka, które raz mogą być wysokie, innym razem niskie, raz mogą mieć szczyt z otworami przelotowymi, innym razem z aluminiową, dekoracyjną listwą, raz mogą mieć nogi ustawione z przodu, innym razem po bokach. Słysząc o takich rozwiązaniach po raz pierwszy, może wydawać się to dość niewyobrażalne i nieco magiczne, ale ważne jest to, że niewielkim nakładem kosztów możemy po pewnym czasie przearanżować zakupiony mebel i tym samym przeprowadzić metamorfozę nie tylko łóżka, ale całej sypialni, która będzie wyglądać jak ta, świeżo po remoncie.


W poszukiwaniu idealnego łóżka


Nie sposób nie zgubić się w gąszczu propozycji, jakie dają sklepy meblarskie, tym bardziej szukając mebla, który pozwoli nam cieszyć się komfortowym snem, będzie trwały, dzięki czemu posłuży przez wiele lat, a kiedy znudzi nam się jego pierwotny wygląd, w krótkim czasie zmienimy go w całkowicie nowe łóżko. Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie idealnego, w każdym calu, łóżka. Oprócz innowacyjnych rozwiązań, jakie producenci mebli wprowadzają do konstrukcji łóżek istotny jest także materiał, z jakiego mebel został wykonany. Lite drewno to opcja najlepsza z możliwych.

Jeśli swego czasu kupiliście łóżko w niskiej wersji, czyli tzw. japońskie, nabywając komplet wysokich nóg możecie zmienić je w tradycyjne łóżko, do którego można zastosować praktyczny pojemnik na pościel. Istnieje także możliwość zmiany szczytów i nóg łóżka – taką daje kolekcja VENTO. 10 rodzajów zagłówków oraz 5 modeli nóg daje możliwości kreowania takiego mebla, na jaki tylko przyjdzie nam ochota. Nowością jest łóżko, którego pozycję nóg można zmienić. W zależności od tego, czy chcemy, aby były na przedzie czy po bokach ramy, należy je odpowiednio ustawić.

Łóżko, którego wygląd po pewnym czasie można zmienić urozmaici nie tylko wnętrza sypialni, ale także relaks, jakiemu z niekłamaną przyjemnością oddajemy się na łóżku.


www.beds.pl