Wnętrza

Inspiracje dla domu z pomysłem...

Tekst www.goldroom.pl • Zdjęcia www.goldroom.pl

2013-12-05
Inspiracje dla domu z pomysłem...

W dobie internetu, z braku czasu na zakupy powstają różnego rodzaju sklepy internetowe oraz internetowe kluby zakupowe. Przykładem może być nowo otwarty klub zakupowy GOLD ROOM. Jest to miejsce, w którym można znaleźć wszystko, co potrzebujemy do swojego domu i ogrodu. Otworzył się on w sierpniu tego roku, oferując klientom szeroką gamę designerskich produktów z całego świata. Znajduje się w nim starannie wyselekcjonowany towar spośród tysięcy przedmiotów od polskich i zagranicznych projektantów. Oferowane przedmioty są unikalne, wyjątkowe, rzadko spotykane i niezwykłe w swojej okazałości. Ceny produktów mogą być niższe nawet o 80% od ceny rynkowej. Klub Zakupowy GOLD ROOM jest kolejnym atrakcyjnym miejscem, gdzie można zdobyć mnóstwo ciekawych dodatków i akcesoriów do domu.

 

 

Na pewno jest to alternatywa dla tradycyjnych sklepów internetowych i ciekawym rozwiązaniem kupowania w domu. Tak jak w przypadku innych renomowanych klubów zakupowych aby zostać członkiem GOLD ROOM należy się zarejestrować. Rejestracja w tym przypadku jest zawsze bezpłatna. Członkowie Klubu poprzez newsletter otrzymują informację na temat nowych produktów pojawiających się na stronie. W ten sposób Klub otwiera się na potrzeby klientów, ułatwiając im dostęp do bieżących kampanii produktowych. Klienci również mają dostęp do Funpage’a zamieszczonego na Facebooku, Twiterze oraz Pinterescie.

 

 

Osoby interesujące się rynkiem aranżacji i wyposażenia wnętrz są bardzo wymagający. Klienci szukają niespotykanych, światowych marek produktów, dlatego też taki klub zakupowy jak GOLD ROOM wydaje się być idealną platformą sprzedaży ekskluzywnych produktów, które stają się ozdobą mieszkania. Oferta wciąż się zmienia, daje to klientom codziennie duży wybór nowości.

 

 

GOLD ROOM posiada wykwalifikowany personel, który dokonuje selekcji produktów. Wybierane są produkty bardzo dobrej jakości, które spełniają wyszukane oczekiwania klientów. Proponowane przedmioty są z najwyższej półki, limitowanej ilości, które nadają pomieszczeniom charakteru, upiększają otoczenie i czynią, że każdy z nas może poczuć się z nimi komfortowo. Osoby zajmujące się polityką cenową dostosowują odpowiedni poziom marży, który pozwala na zaprezentowanie wszystkich produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. To wyróżnia GOLD ROOM spośród innych klubów zakupowych. Kolejnym wyróżnikiem jest to, że powstał on w Polsce, dlatego też stara się promować polską sferę artystyczną. Współpracuje z rodzimymi firmami, osobami fizycznymi, które tworzą niesamowite przedmioty, zdobywając tym samym liczne wyróżnienia nie tylko w Polsce, ale także i poza nią. W ten sposób klienci mają dostęp do unikalnych na miarę światową produktów występujących nawet w jednym egzemplarzu.

 

 

Podsumowując – Klub Zakupowy GOLD ROOM to idealne miejsce, gdzie można kupować bezpiecznie i wygodnie oraz w atrakcyjnych cenach niezwykłe produkty.

 

 

 

www.goldroom.pl