Wnętrza

Prezentacje

J’aime Cannes!

Tekst LuxuryEstateMarket.com • Zdjęcia Lassouag Property Luxury Real Estate

2014-05-07
J’aime Cannes!

 

 

Cannes – wytworna atmosfera, niepowtarzalny klimat, splendor, historia i unoszący się zapach luksusu… Miejsce rozświetlane przez śródziemnomorskie słońce i filmowe gwiazdy.

 

W latach 30 XIX wieku Cannes zostało odkryte i docenione przez francuską oraz zagraniczną arystokrację, która w tym regionie zaczęła budować swoje rezydencje. Dziś znajdują się tu spektakularne wille, ultraluksusowe apartamenty i penthouse’y. Unikatowa architektura, nowoczesny design, nieskazitelne rzemiosło i wyrafinowane wzornictwo budzą powszechne pożądanie i wyznaczają światowe trendy.

 

 

Wzdłuż słynnego Bulwaru La Croisette, stanowiącego główną promenadę miasta, ciągną się prywatne plaże, ekskluzywne butiki Gucci, Louis Vuitton, Prada, Yves Saint Laurent czy Bulgari oraz najdroższe restauracje i hotele, w tym chętnie odwiedzany przez filmowe gwiazdy Hotel Carlton. To tu, przy Bulwarze La Croisette, znajduje się wyjątkowy Penthouse Croisette Cannes.

85-metrowy apartament z imponującym tarasem na dachu został zaprojektowany przez słynnego architekta Gilles’a Pellerin oraz kompleksowo wyposażony przez studio Collection Privee i wzbogacony stylowymi dodatkami i urządzeniami z kolekcji światowych marek takich jak Ralph Lauren, Boffi, Kelly Hoppen, Gaggenau.

Apartament zlokalizowany jest w sercu Bulwaru Croisette, w budynku mieszkalnym z usługami concierge. Obejmuje trzy sypialnie, dwie łazienki, salon, kuchnię, toaletę dla gości, balkon i prywatny taras na dachu.

 

 

Penthouse wykończono z wysokiej jakości materiałów, przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń i systemów. Posiada między innymi elektronicznie sterowaną klimatyzację, ogrzewanie, oświetlenie, rolety i zasłony. Rozwiązania technologiczne umożliwiają kontrolowanie urządzeń domowych za pomocą iPhone’a lub iPada.

Wnętrze jest minimalistyczne, stonowane i subtelne. Unikalna stylistyka, spójna forma oraz kompozycja eleganckich pastelowych kolorów w połączeniu z błękitnym niebem i lazurowym morzem pozwala na doświadczanie wyjątkowej atmosfery tego miejsca.

Istotnym akcentem, który z jednej strony uspokaja, a z drugiej pobudza i inspiruje, jest krajobraz za oknem. Z sypialni rozciąga się widok na morze, a z salonu – bezpośrednio na Bulwar Croisette i wspaniałą zatokę. Apartament posiada również 86-metrowy taras na dachu, oferujący funkcjonalną przestrzeń oraz spektakularne widoki na morze i port.

 

 

Znajduje się tu obszar do opalania, jadalnia i salon z zewnętrznym telewizorem wyposażonym w ekran TFT, zapewniający doskonałą jakość obrazu mimo silnego światła słonecznego. Telewizor sam się wyłączy, jeśli zacznie padać deszcz lub gdy mieszkańcy o nim po prostu zapomną.

Taras posiada automatyczne nawadnianie roślin i system odprowadzania wody.

Uroku i ekskluzywności dodają wykonane na zamówienie rzeźby znanego londyńskiego artysty Michael’a Peller'a, którego prace kupowane są przez prywatnych kolekcjonerów z całego świata. Rzeźby Speller’a to interpretacja ludzkiej kondycji i poszukiwanie równowagi pomiędzy siłami a emocjami.

Penthouse, który niewątpliwie może uchodzić za unikat na rynku nieruchomości, został wystawiony na sprzedać i czeka na swojego pierwszego użytkownika. Sprzedaż nieruchomości prowadzi biuro Lassouag Property Luxury Real Estate, a oferta prezentowana jest na LuxuryEstateMarket.com– polskim portalu z ofertami luksusowych nieruchomości.

Detale:

Powierzchnia apartamentu: 85 m2

Prywatny taras na dachu: 86 m2

Sypialnie: 3

Łazienki: 2

Toaleta dla gości: 1

Balkon: 5 m2

Pom. Gospodarcze: 6 m2

Parking

Budynek z usługami concierge

 

link do oferty: https://www.luxuryestatemarket.com/#oferta/268

 

Zdjęcia objęte prawem autorskim