Wnętrza

Polecane

Jak udekorować dom na Wielkanoc? / VIDEO /

Tekst / Film: DESIGN BOOK

2021-03-18
Jak udekorować dom na Wielkanoc? / VIDEO /

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od Wielkanocy. Wiele osób z niecierpliwością wyczekuje wiosennych świąt, które jak co roku niosą ze sobą optymizm, nadzieję i nową energię. Wyjątkową atmosferę tego okresu podkreślają dekoracje, o których przygotowaniu lub zakupieniu warto pomyśleć już teraz. Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu z kanału Design Book, w którym przedstawiamy modne propozycje ozdób świątecznych do domu, na balkon i taras.

 

 

Dlaczego dekorowanie otoczenia na święta jest tak istotne? Jakie kolory, motywy i ozdoby powinny znaleźć się w wielkanocnych kompozycjach? Które style będą najmodniejsze w tym sezonie? Jak udekorować świąteczny stół, a także pozostałe strefy domu i jego otoczenia, aby cieszyć się prawdziwie wielkanocną atmosferą? Te tematy poruszamy w rozmowie z redaktorką magazynów „Living Room” i „Decoration & Design”.

Zapraszamy!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-LD-KXRx3ao&t=53s

 

 

 

 

 

 

***

Zapraszamy również do oglądania pozostałych filmów na kanale Design Book:

 

https://www.youtube.com/channel/UCBhIkIhdV8k4zMAy244bOxw

 

 

Design Book to inspirujący kanał na YouTube z poradami dotyczącymi wnętrzarstwa, budownictwa, dekoracji, branży ślubnej, a także szeroko rozumianego lifestyle’u. Subskrybuj, by być zawsze na czasie.