Wnętrza

Kuchnia i jadalnia

Orzeźwienie na co dzień, świeżość na dłużej

Tekst Haier; Studio 111 • Zdjęcia Haier Europe www.haier-europe.com/pl_PL/

2022-08-31
Orzeźwienie na co dzień, świeżość na dłużej

Jakość artykułów spożywczych ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Zadbać o ich świeżość pozwalają innowacyjne lodówki, które poza standardowymi funkcjami, oferują dodatkowe udogodnienia. Nowa chłodziarko-zamrażarka Haier z wbudowaną kostkarką do lodu, dyspenserem wody oraz technologiami Fresher Techs® to orzeźwienie na co dzień i żywność świeża na dłużej.


Lodówka Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB to urządzenie wyjątkowe. Producent, na bazie wiedzy i długoletnich doświadczeń, postawił na wygodę użytkowania, bezpieczeństwo, a także obecność praktycznych funkcji oraz zaawansowanych technologii.

 

Absolutnie czysty lód prosto z lodówki

Jedną z wyróżniających nowy model lodówki Haier cechą jest wbudowana w drzwi lodówki kostkarka do lodu Absolute Ice z własnym system chłodzenia, niezależnym od chłodziarki i zamrażarki. To sprawia, że zimne powietrze wewnątrz modułu jest wolne od zapachów, które nie przenikają z innych stref lodówki. W rezultacie zarówno lód, jak i filtrowana woda są krystalicznie czyste, bez zapachów pochodzących z przechowywanych produktów.

 

 

Orzeźwiająca technologia

Kolejnym atrybutem nowej lodówki Haier jest dyspenser wody z wygodnym dozownikiem, który za jednym dotknięciem pozwala cieszyć się walorami czystej, przyjemnie schłodzonej, filtrowanej wody. To doskonały sposób na orzeźwienie, nie tylko w upalny dzień, a także krok w kierunku ekologii, który pozwala zrezygnować z zakupu wody w plastikowych butelkach.

 

Haier Fresher Techs® – zachowaj świeżość na dłużej

Haier wie jak najskuteczniej chronić żywność. W tym celu inżynierowie marki opracowali na wyłączność innowacyjne technologie Fresher Techs® gwarantujące zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej. Są to: specjalna szuflada Humidity Zone na owoce i warzywa, strefa My Zone Plus z regulacją temperatury, stworzona z myślą o produktach wymagających indywidualnych warunków przechowywania, strefa Switch Zone dająca możliwość swobodnego przełączania pomiędzy chłodzeniem, a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki, a także system poziomego przepływu powietrza Air Surround Cooling, w którym dysze chłodnego nawiewu znajdują się na każdej półce. O bezpieczeństwo mrożonej żywności zadba Fresher Shield, zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania.

 

 

Przechowywanie bez bakterii

Zagrożeniem dla jakości produktów chłodzonych w lodówkach są bakterie. Dzięki unikalnemu systemowi antybakteryjnemu ABT® Pro, nowa chłodziarka Haier nie daje im szans na rozwój. Technologia usuwa 99,99% bakterii nie tylko w chłodziarce, ale także w zamrażarce, skutecznie zapobiegając tworzeniu się pleśni i eliminując nieprzyjemne zapachy. Podczas pracy układu chłodzenia technologia ABT Pro rozkłada bakterie i cząstki zapachów na dwutlenek węgla i wodę, nie tworząc przy tym zanieczyszczeń.

 

Jeszcze większy komfort

Model Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB to jeszcze większy komfort użytkowania. Zapewniają go: system Day Light poprawiający widoczność we wnętrzu urządzenia dzięki podświetleniu LED na tylnej ścianie, Total No Frost zapobiegający powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce oraz mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów spożywczych, a także cztery odrębne obiegi powietrza umożliwiające swobodną regulację oraz zmianę temperatury chłodziarki, dwóch stref zamrażania i kostkarki do lodu.

 

 

Gwarancja niezawodności kompresora

Innowacyjne rozwiązania technologiczne charakteryzują także sprężarki marki Haier, umożliwiające znaczącą redukcję drgań podczas działania chłodziarko-zamrażarki. Dzięki temu urządzenie pracuje ciszej i wydajniej, a przy zakupie lodówki zyskujesz 15 lat gwarancji na kompresor Dual Inverter.

 

 

 

***

Materiał promocyjny