Wnętrza

Polecane

Plakaty i obrazy w prezencie świątecznym

Tekst Posterlounge • Zdjęcia Posterlounge www.posterlounge.pl

2020-12-04
Plakaty i obrazy w prezencie świątecznym

Grudzień zawitał do nas na dobre, co oznacza, że to już ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o świątecznych i mikołajkowych prezentach. Wszystkich amatorów pięknych wnętrz z pewnością ucieszy piękna dekoracja ścienna.Coś dla miłośników sztuki

Jeśli mamy przed sobą niełatwy wybór prezentu dla prawdziwego miłośnika sztuki, to postawmy na coś klasycznego, ale i niebanalnego. W sklepie internetowym posterlounge.pl możemy wybierać spośród reprodukcji dzieł takich artystów jak Van Gogh, Paul Klee, Tamara Łempicka, Wassily Kandinsky i wielu innych. Aby dodać dziełom oryginalnego charakteru możemy zamówić je w nietypowej formie jako obraz na drewnie, aluminiowej płycie, plakat czy nawet jako naklejka na ścianę. Jeśli osoba obdarowana to prawdziwy tradycjonalista, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać dla niego wysokiej jakości wydruk na płótnie oprawiony w elegancką, drewnianą ramę.

 

 

 Prezent dla kinomaniaka

Masz dość zastanawiania się nad kolejnym filmem, który mógłbyś podarować koneserowi dobrego kina? W tym roku możesz go zaskoczyć i zaszczepić w nim nową pasję do kolekcjonowanie plakatów filmowych. W kolekcji filmowych plakatów Posterlounge znajdziesz plakaty filmowe w stylu retro, vintage a także oryginalne plakaty reklamowe! Bez względu na to, czy przymierzasz się do zakupu prezentu dla fana Jamesa Bonda, Pupl Fiction, Peaky Blinders, Harrego Pottera czy… Minionków, w Posterlounge znajdziesz wszystkie kultowe plakaty filmowe!

 

 

 Prezent dla najmłodszych

Plakaty mogą też sprawdzić się jako prezent dla najmłodszych. Wśród kolekcji plakatów dla dzieci możemy wybierać ulubione motywy bajkowe takie jak plakaty z „Minionków”, „Krainy Lodu” czy „Mustanga z dzikiej doliny”. Jeśli jednak stawiamy na coś bardziej kreatywnego i nasze dziecko lubi prace manualne, to z pewnością spodobają mu się plakaty do kolorowania. Pokolorowane dzieło może później zawisnąć na ścinanie jako niepowtarzalna dekoracja.

 

 

 Pomysł na... brak pomysłu na prezent

Jeśli jednak nie potrafimy się zdecydować na konkretny obraz czy plakat, to zawsze możemy postawić na niezawodne bony podarunkowe. Wtedy unikniemy nietrafionego prezentu i rozczarowań. Ciekawą opcją jest też kupno dużego kalendarza ściennego z motywami ulubionego twórcy.
Te i inne pomysły na świąteczny prezent znajdziesz na www.posterlounge.pl