Wnętrza

Salon

Relaks w prezencie, czyli fotel masujący „pod choinką”

Tekst REST LORDS WWW.RESTLORDS.COM • Zdjęcia REST LORDS WWW.RESTLORDS.COM

2021-12-22
Relaks w prezencie, czyli fotel masujący „pod choinką”

Co kupić na prezent? Oto pytanie, które zadajemy sobie każdej zimy. I mimo że czeka nas najpiękniejszy czas w roku – czas radości, uśmiechu, rodzinnego ciepła i obdarowywania, to już dużo wcześniej zaczyna dręczyć nas uporczywe pytanie: co podarować bliskim? Co wybrać, by zaskoczyć, wywołać uśmiech, by było to przyjemne i zarazem pożyteczne? Wszystkie te wymagania spełniają fotele masujące. Bo choć nie zmieszczą się pod choinką, to obok niej zrobią ogromne wrażenie.


FOTEL MASUJĄCY W ŚWIĄTECZNYM PREZENCIE

Fotel masujący to prezent niezwykły, taki, którego nie dostaje się często. Wrażenie na osobie obdarowanej zrobi nie tylko swoim rozmiarem, ale też tym, co może jej zaproponować. Bo to prezent, który jest przyjemny, ale też pożyteczny i zdrowy. Masaż w fotelu masującym rozluźnia nagromadzone napięcia, likwiduje dyskomfort i zmniejsza ból, przynosząc kojącą ulgę. Regularne korzystanie z ruchu ramion masujących poprawia cyrkulację krwi i wspomaga działanie systemu odpornościowego. Jednak to, co w dzisiejszym, szybkim tempie życia, ma największe znaczenie, to wpływ masażu na psychikę. Uspokajająca sesja w fotelu masującym, podczas której wyłączymy myśli, zmniejsza poziom stresu, odpręża i pomaga w radzeniu sobie z lękiem. Ale domowa strefa relaksu z fotelem masującym to też niesamowita wygoda. Z masażu można korzystać o każdej porze, kiedy tylko pojawia się potrzeba odprężenia i odpoczynku. Jest na wyciągnięcie ręki i bez konieczności wychodzenia z domu, w miejscu, w którym czujemy się najlepiej.

 


FOTEL MASUJĄCY – KTÓRY WYBRAĆ?

Na rynku foteli masujących dostępne są dziesiątki modeli. Aby podjąć właściwą decyzję i cieszyć się wyjątkowym masażem, dopasowanym do potrzeb, lub zrobić bliskim idealny prezent na zbliżające się święta, warto najpierw zorientować się, spośród czego możemy wybierać.

 

 

KOMPAKTOWE FOTELE MASUJĄCE

Fotele masujące w niewielkich rozmiarach będą idealne dla osób, które nie dysponują zbyt dużą przestrzenią, a zależy im na profesjonalnym masażu w zaciszu własnego domu. Wielu osobom wybór kompaktowego modelu może kojarzyć się z rezygnacją z najbardziej odprężających funkcji. Nie jest to do końca prawda, bo choć nie znajdziemy tu masażu stóp czy rąk, to oszczędność miejsca w większości przypadków nie musi wiązać się z brakiem innych innowacyjnych technologii. I tak, dla przykładu, fotel Massaggio Bello 2 to pierwszy kompaktowy fotel masujący z funkcjami do tej pory spotykanymi jedynie w najwyższych modelach. Masuje w uważanej za najbardziej komfortową pozycji Zero Gravity, dzięki której doznania z masażu są intensywniejsze, a stawy i kręgosłup odciążone, a sam zakres masażu obejmuje odcinek od szyi aż do pośladków. Masowane są również łydki.

 

 

 

 

FOTELE MASUJĄCE Z ZAAWANSOWANYMI FUNKCJAMI

W tej klasie fotele masujące oferują już nie tylko masaż pleców i łydek, ale też wiele innych odprężających technologii. Masaż wspomagany jest na przykład rozbudowanym systemem poduszek powietrznych, masażerami stóp, rąk, ale też dodatkami, takimi jak ogrzewanie czy wspomniane wcześniej Zero Gravity. Najwyższe modele marki Massaggio zachwycają więc swoimi możliwościami, zapewniając wyjątkowo odprężający masaż całego ciała. Massaggio Eccellente 2 Pro to doskonały przykład połączenia pięknej linii z funkcjami z najwyżej półki – SL-Shape, Zero Gravity, rolkowy masaż stóp czy ogrzewanie, które zapewnią dokładny, perfekcyjnie dopasowany i doskonale relaksujący masaż.

 

 

 

EKSKLUZYWNA LINIA FOTELI MASUJĄCYCH

To najbardziej zaawansowane technologicznie fotele masujące na świecie, dopracowane do perfekcji i z dbałością o najmniejszy szczegół. Fotele te zapewniają niezwykle precyzyjny masaż, którego mechanizmy opracowują już od wielu lat japońscy specjaliści. Ich najnowszy i zdecydowanie najbardziej prestiżowy model, czyli Fujiiryoki JP2000, to połączenie kilkudziesięciu programów masażu, masażu w systemie 5D z wykorzystaniem algorytmu sztucznej inteligencji, odprężającego rolkowego masażu stóp i wielu innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że każdy ruch wykonywany jest z niezwykłą precyzją, a fotel doskonale dopasowuje masaż i skutecznie odpręża, rozluźniając nagromadzone napięcia.

 


ZAPROJEKTUJ SWÓJ FOTEL MASUJĄCY

Na rynku foteli masujących dostępne są również modele, w których na pierwszy plan wysuwa się design i możliwość personalizacji. Wybór koloru, drewna i materiału, z którego wykonany jest fotel, umożliwia jego idealne dopasowanie do osoby, która będzie z niego korzystać, do jej wymagań oraz istniejącego już wnętrza. W takich fotelach specjalizuje się hiszpańska marka Keyton, która wyjątkowy design połączyła z autorskim, europejskim i maksymalnie odprężającym masażem.

 

 

 

 

FOTEL MASUJĄCY DLA BLISKICH LUB DLA CIEBIE

Myślisz o tym, by podarować wyjątkowy prezent bliskiej osobie na zbliżające się święta? A może marzysz o własnej strefie relaksu w domu? Zdecyduj się na wyjątkowy prezent i spraw radość lub sam ciesz się odprężającym masażem w fotelu masującym. Codziennie, na każde zawołanie, kiedy tylko pojawi się potrzeba skorzystania z masażu.

 

Więcej o fotelach masujących przeczytasz na restlords.com.