Wnętrza

Polecane

Stokki Home powiększył salon w Parku Handlowym MARYWILSKA 44

Tekst . • Zdjęcia Stokki Home

2019-01-29
Stokki Home powiększył salon w Parku Handlowym MARYWILSKA 44

Sklep Stokki Home specjalizujący się w sprzedaży designerskich mebli oraz oryginalnych dodatków do wystroju wnętrz powiększył swój salon sprzedaży w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce. Nowa powierzchnia sklepu to ponad 1000 mkw.


Działający od nieco ponad roku w Parku Handlowym MARYWILSKA 44, jedyny w Warszawie salon Stokki Home powiększył swój salon sprzedaży do ponad 1000 mkw. W efekcie zmian sklep będzie mógł zaoferować swoim klientom jeszcze większy asortyment i lepiej wyeksponować kolekcje mebli i dodatków, ułatwiając tym samym swoim klientom poruszanie się po sklepie i dokonywanie zakupów. Niewątpliwie przyczynią się do tego również piękne aranżacje sklepu.

 


Stokki Home to prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnego designu, nie bojących się eksperymentować z wyrazistymi akcesoriami i unikatowymi meblami. Sklep w swojej ofercie posiada unikatowe produkty wyposażenia wnętrz stworzone przez najlepszych projektantów z całego świata w bardzo atrakcyjnych cenach – rabaty sięgają nawet do -70% od cen regularnych.

 


W asortymencie sklepu Stokki Home w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 znaleźć można prawdziwe wnętrzarskie perełki, począwszy od mebli o dużych gabarytach, takich jak sofy, fotele, regały, stoły i krzesła, po niezwykle bogatą ofertą dodatków i artykułów dekoracyjnych, jak tekstylia, obrazy, zegary, ramki, świeczniki i lampiony, kosze, pudła i gazetniki, a także różnego rodzaju figurki, wazony i lampy. Warto podkreślić, że meble, akcesoria i dodatki oraz oświetlenie ze Stokki Home pojawiają się w ofercie jako pojedyncze i trudno dostępne artykuły.

 


- Sklep ze swoim niebagatelnym i unikatowym asortymentem idealnie wpisał się w charakter naszego obiektu – Parku Handlowego MARYWILSKA 44. Mamy nadzieję, że powiększenie przestrzeni sklepu i jego oryginalna oferta asortymentowa trafi w gusta jeszcze większej liczby klientów, ceniących nowoczesny design i najlepszą jakość – mówi Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA sp. z o.o.

 


W portfolio najemców Parku Handlowego MARYWILSKA 44, obok salonu Stokki Home znajdują się m.in. tak znane marki jak: PSB-Mrówka, JYSK, ABRA Meble, JETA Łazienki, Outletmedia RTV AGD, DYWANELLA, Galeria Dobrych Mebli, ROMAX i Indyjskie Meble. W obiekcie funkcjonuje również nowoczesny Park Trampolin JUMP ARENA o powierzchni 2,5 tys. mkw.

 


Park Handlowy MARYWILSKA 44 jest częścią Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44, którego łączna powierzchnia wynosi 80 000 mkw. W skład kompleksu wchodzi Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 o powierzchni 68 000 mkw., w którym pod jednym dachem jest do dyspozycji klientów ponad 1400 sklepów i punktów usługowych  oraz Park Handlowy MARYWILSKA 44 o powierzchni 12 000 mkw. oferujący asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów.

 

 


***
Marywilska 44 sp. z o.o. jest to spółka prężnie działająca na polskim rynku w sektorze zarządzania i wynajmu powierzchni komercyjnych, należąca do Grupy Kapitałowej JHM Development. W portfolio Marywilska 44 Sp. z o.o. znajduje się powstałe w 2010 roku Centrum Handlowe  MARYWILSKA 44, w którym z sukcesem swoją działalność prowadzi ponad 1400 podmiotów gospodarczych oraz Park Handlowy MARYWILSKA 44  oddany do dyspozycji klientów w listopadzie 2017 roku. Obiekty zlokalizowane są  w północno-wschodniej części Warszawy – Dzielnicy Białołęka.