Wnętrza

Polecane

Świąteczna dekoracja ścienna

Tekst Posterlounge • Zdjęcia Posterlounge www.posterlounge.pl

2020-12-16
Świąteczna dekoracja ścienna

Święta to nie tylko czas prezentów, ale i czas świątecznych dekoracji. Choinka, kolorowe stroiki, świeczniki i girlandy to już chyba standard w każdym domu. A co, gdyby świąteczny klimat przenieść również na ściany i stworzyć oryginalną, zimową galerię obrazów?

 

 

 

 

Świąteczna galeria ścienna

Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem bożonarodzeniowych dekoracji, to możesz przenieść klimat świąt również na swoje cztery ściany.  Idealnie w klimat świąteczny wpiszą się obrazy na drewnie, które z odpowiednio dobranym motywem nie tylko udekorują Twój dom, ale również ocieplą pomieszczenie i wpłyną na dobrą atmosferę.

 

 

 Świetnym pomysłem jest też stworzenie małej, świątecznej kolekcji z mini plakatami, które możesz powiesić nad biurkiem w swoim miejscu pracy lub zamówić je w formie naklejki na ścianę i przymocować do jakiejkolwiek płaskiej powierzchni. Zabawny plakat z portretem Kevina ze znanego, amerykańskiego filmu z pewnością poprawi nam humor.

 

 

 


Dekoracja na całą zimę

Jeśli chcemy, żeby nasza dekoracja zdobiła nasze ściany nieco dłużej, to zawsze możemy wybrać piękne zimowe górskie motywy, żeby nie zapomnieć, jak wygląda biały puch, którego ostatnio u nas brakuje.

 

 

 


Zimowe pejzaże to pomysł na wydruk na błyszczącym szkle akrylowym. Taki obraz jest niezwykle wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Po sezonie zimowym wystarczy go zabezpieczyć i przechować w suchym miejscu do następnego roku. Mnóstwo inspiracji na stworzenie zimowej lub świątecznej galerii ściennej znajdziesz na www.posterlounge.pl.

 

 

 

 

***

Materiał promocyjny