Wnętrza

Kuchnia i jadalnia

Świeża żywność na dłużej i komfort użytkowania na co dzień

Tekst Haier; Studio 111 • Zdjęcia Haier Europe www.haier-europe.com/pl_PL/

2022-06-29
Świeża żywność na dłużej i komfort użytkowania na co dzień

Gdy letnie temperatury dają się coraz bardziej we znaki, musimy szczególnie zadbać o warunki przechowywania żywności. Zachowanie jej świeżości i smaku na dłużej to priorytety ekspertów z dziedziny chłodnictwa marki Haier, która od 13 lat jest liderem w sprzedaży urządzeń AGD. Z wprowadzoną niedawno na rynek innowacyjną i niezwykle pojemną lodówką Haier Multidoor 5 HCR5919ENMB bez trudu zadbamy o bezpieczeństwo chłodzonych oraz zamrażanych produktów, a także zapewnimy sobie komfort na co dzień.

 

Chłodziarko-zamrażarka Haier Multidoor 5 to kolejne urządzenie z rodziny produktów Haier zaskakujące użytkownika innowacyjnymi rozwiązaniami i nowoczesnymi, praktycznymi funkcjami. W lodówce zastosowano opatentowane, zaawansowane technologie FRESHER TECHS®, dzięki którym można dłużej cieszyć się świeżością, smakiem oraz wartościami odżywczymi przechowywanej żywności. Pierwszym krokiem do tego jest eliminacja bakterii z wnętrza lodówki. Inżynierowie Haier zadbali o ten aspekt, stosując w lodówce Haier Multidoor 5 system antybakteryjny ABT, który za pomocą światła ultrafioletowego usuwa do 99,9% zarazków.

 

 

Świeżość na dłużej

Długotrwałą świeżość żywności gwarantuje też boczny przepływ powietrza, czyli AIR SURROUND COOLING, który odpowiada za utrzymanie idealnej temperatury w całej chłodziarce. Aby jeszcze bardziej zoptymalizować warunki panujące we wnętrzu urządzenia, eksperci Haier opracowali i wyznaczyli w niej specjalne strefy dedykowane konkretnym grupom produktów. W szufladzie Humidity Zone wilgotność utrzymuje się na poziomie 90% oraz zachodzi swobodny obieg chłodnego powietrza. Dzięki temu owoce i warzywa mogą być przechowywane nawet dwa razy dłużej. Z kolei zaawansowana technologicznie szuflada My Zone Plus pozwala dostosować temperaturę w zakresie od -1 do +3, tworząc przestrzeń idealną dla produktów wymagających indywidualnych sposobów chłodzenia.

 

Energooszczędna technologia na lata

Chłodziarko-zamrażarka Haier Multidoor 5 wyróżnia się wysoką efektywnością energetyczną – klasa E (wg nowej dyrektywy) – co przekłada się na energooszczędny charakter urządzenia. Wpływ na to ma także zastosowana technologia Total No Frost, która zapobiega powstawaniu szronu, a także mieszaniu się zapachów. Rozwiązaniem zmniejszającym zużycie energii jest też inteligentna technologia oświetlenia SMART LED, jednocześnie gwarantująca doskonałą widoczność przechowywanych produktów. Natomiast stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy umożliwia intuicyjne sterowanie ustawieniami bez konieczności otwierania drzwi.

Niezawodność i wydajność urządzenia potwierdza piętnastoletnia gwarancja na kompresor inwerterowy, dając pewność, że model Multidoor 5 to produkt, który będzie służył nam przez długie lata.

 

 

 

 

Praktyczna i elegancka

Dzięki zwiększonej pojemności XXL i dwóm drzwiom to również urządzenie bardzo praktyczne. Sprawdzi się w przypadku licznej lub powiększającej się rodziny, ale nie tylko. Duża ilość miejsca wewnątrz urządzenia oraz funkcjonalne półki ze szkła hartowanego, szuflady i balkoniki sprawiają, że lodówka Haier Multidoor 5 przypadnie do gustu również miłośnikom domowych przyjęć.

Nowoczesny wygląd i eleganckie wykończenia pozwolą łatwo wkomponować urządzenie w wystrój kuchni, a zaawansowane technologicznie ciche sprężarki inwerterowe sprawią, że praca lodówki stanie się niezauważalna. O taki poziom komfortu użytkowników zabiegają eksperci Haier, którzy nie ustają w doskonaleniu technologii, wprowadzając na rynek coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Nowy model Haier Multidoor 5 jest tego doskonałym przykładem.

 

 

 

 

***

Materiał promocyjny