Wnętrza

Style

Trendy wnętrzarskie 2021. Wywiad z projektantką wnętrz - Walerią Pawłowską / VIDEO /

Tekst / Film: DESIGN BOOK • Zdjęcia Nolte/Domoteka, www.domoteka.pl/sklep/nolte/ • Stylizacja / Projekt: Waleria Pawłowska

2021-05-14
Trendy wnętrzarskie 2021. Wywiad z projektantką wnętrz - Walerią Pawłowską / VIDEO /

Jakie są najnowsze trendy wnętrzarskie na rok 2021? Na jakie kolory zwracać uwagę projektując domowe wnętrza? Czy warto podążać za trendami? Odpowiedzi na te pytania udziela Waleria Pawłowska – architekt wnętrz z 20-letnim doświadczeniem w swojej pracy, na rynku polskim i zagranicznym.

 

 

Trendy wnętrzarskie zmieniają się nieustannie, przynosząc modę na określone kolory, style, materiały i formy. W tym roku równie popularne są minimalistyczne, jaki maksymalistyczne aranżacje. Dominujący jest styl modern classic, zachwycający elegancją i szykiem, ale do głosu dochodzą też wystroje inspirowane estetyką boho, skandynawską czy latami 70. Do wnętrz wprowadzamy coraz więcej zielni, a wśród odcieni nadal królują neutralne barwy, mimo że to szaro-żółty duet został okrzyknięty połączeniem roku 2021.

 

Zapraszamy do oglądania nowego filmu na kanale Design Book, w którym projektantka Waleria Pawłowska zabiera nas w inspirującą podróż do świata wnętrzarskich trendów.

 

 

 

 

 

 

Projektowanie wnętrz - kontakt:

Waleria Pawłowska

https://pl-angroup.com/pl/

+48 539 378 080

[email protected]

 

Miejsce nagrania: https://domoteka.pl/sklep/nolte/

 

 

 

Aranżacje kuchni - inspiracje z Salonu Nolte

autor projektów: Waleria Pawłowska