Wnętrza

Łazienka

Z Haier I-PRO 7 odświeżysz elegancką odzież bez wizyty w pralni

Tekst Haier Europe; Studio 111 • Zdjęcia Haier Europe www.haier-europe.com/pl_PL/

2022-10-12
 Z Haier I-PRO 7 odświeżysz elegancką odzież bez wizyty w pralni

*** Materiał reklamowy ***

 

Kupując ubrania dobrej jakości mamy nadzieję, że posłużą nam one na lata. Co można zrobić, by ulubione garsonki dłużej zachowały jakość? Jak sprawić by podczas czyszczenia twoja garderoba była również odpowiednio chroniona i pielęgnowana? Z pomocą przychodzi pralka Haier I-PRO 7 HW120-B14979 REFRESH. Dzięki niej, będziesz gotów na każdą okazję bez wizyty w pralni, a Twoje ubrania na dłużej pozostaną jak nowe.
Pielęgnacja ubrań

Haier zadbał o każdy szczegół, by zapewnić jak najlepszą pielęgnację dla twoich ubrań. Powierzchnia bębna została zaprojektowana z myślą o ochronie nawet najdelikatniejszych tkanin, by pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wypierzesz. Dzięki strukturze bębna Pillow Drum, imitującej kształt maleńkich poduszek, pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni sprawiając, że materiały zachowują swoją pierwotną jakość na dłużej. Haier I-PRO 7 HW120-B14979 REFRESH to pralka posiadająca szereg programów zaprojektowanych z myślą o doskonałych efektach i komfortowym użytkowaniu. Wszystkie cykle możesz dostosować do twoich potrzeb za pomocą funkcji i-Time, która pozwala precyzyjnie ustawić czas jego trwania. Dzięki trzem poziomom intensywności prania możesz skrócić lub wydłużyć czas potrzebny na zakończenie cyklu, nawet podczas pracy urządzenia. W zależności od tego, na czym ci zależy możesz wybrać cykl uwzględniający między innymi parametry czasu, pielęgnację delikatnych tkanin, pozbywający się alergenów lub po prostu odświeżający ubrania. Dzięki funkcji Refresh w bardzo skuteczny sposób odświeżysz odzież wykorzystując technologię mikropary, która usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie redukując zagniecenia, w zaledwie 20 minut. W dodatku urządzenie nie potrzebuje do tego użycia detergentów. Jest w pełni bezpieczne dla delikatnych tkanin i doskonale sprawdzi się po wizytach w restauracjach lub zimą po całodziennych szaleństwach na stoku, gdy kurtki będą wymagały efektywnego odświeżenia. A jeśli potrzebujesz specjalnej dezynfekcji – program prania higienicznego, który gwarantuje wyparzenie tkanin w temperaturze 90°C będzie odpowiedni dla ciebie. Cykl sprawi, że skutecznie pozbędziesz się bakterii z pościeli, ręczników, bielizny czy ubranek dziecięcych.  Co więcej, innowacyjny system ABT, który chroni najbardziej wrażliwe obszary pralki, zapewni najwyższy poziom higieny podczas cyklu prania. Technologia antybakteryjna ABT® zabezpiecza wnętrze urządzenia przed pleśnią i bakteriami, usuwając do 99,9% zarazków, które powstają w takich miejscach jak szuflada na detergent i uszczelka bębna. Dodatkowo, również funkcja Smart Dual Spray odpowiada za automatyczne czyszczenie bębna i kołnierza po każdym wykonanym praniu. Takie rozwiązanie zapewnia zarówno w pełni higieniczne użytkowanie, jak i znacząco zwiększa trwałość Twojej pralki. Dzięki temu, zadbasz również nie tylko o pielęgnacje ubrań, ale również bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych.

 
Wygoda użytkowania


Haier zapewnia całkowitą wygodę użytkowania. Jeśli podczas trwania cyklu przypomni ci się, że ulubiony sweter nie został włożony do pralki – nic prostszego. Możesz bezpiecznie wstrzymać trwające pranie. Wystarczy, że wciśniesz pauzę i otworzysz bęben, by dorzucić do swojej pralki HAIER element garderoby, o którym zapomniałeś. A dzięki temu, że urządzenie posiada dużą pojemność bębna, nie musisz martwic się o załadunek. Szeroki otwór pozwala na szybki, łatwy oraz wygodny załadunek i rozładunek pralki. Oznacza to również, że możesz znacznie rzadziej prać. Dodatkowo, dzięki temu, że I-Pro 7 posiada funkcję rozbudowanej automatyki wagowej, urządzenie precyzyjnie dobiera optymalną ilość wody. Mimo niepełnego załadunku w bębnie o dużej pojemności, zużyjesz mniej wody i energii, co w praktyce oznacza niższe rachunki i większe oszczędności. Silnik indukcyjny Direct Motion na który producent daje 15 lat gwarancji, został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o długoletniej, bezawaryjnej pracy. Bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna znacznie zmniejsza hałas, wibracje, zużycie energii i wody, przy jednoczesnym zwiększeniu trwałości. Dzięki precyzyjnej kontroli ruchów jest w stanie symulować nawet najdelikatniejsze pranie ręczne.

Wszystko po to, by zapewnić najlepsze rezultaty prania dbając o jakość twoich ubrań, ale również oszczędność czasu i pieniędzy.

 Więcej informacji:

https://www.haier-europe.com/pl_PL/pralka-ladowana-od-frontu/31011192/hw120-b14979-s/
O Haier Europe

Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, od 13 lat numer jeden w branży AGD na świecie*, która według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000 pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości, spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio posiada lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki.
Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 2018 roku weszła na rynek akcji D-Share notowanych na giełdzie China Europe International Exchange (CEINEX D-Share Market) we Frankfurcie.


Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Haier:
https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl

 


*według Euromonitor International Limited