Wnętrza

Kuchnia i jadalnia

Zero waste z lodówką Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP

Tekst Haier; Studio 111 • Zdjęcia Haier www.haier-europe.com/pl_PL/

2022-04-06
Zero waste z lodówką Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP

Ze względu na zwiększającą się świadomość ekologiczną filozofia zero waste jest w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna. Haier wychodząc temu naprzeciw wprowadza na rynek nową lodówkę, która nie tylko zadba o właściwości odżywcze twoich produktów, uchroni je przed szkodliwymi bakteriami, ale również podpowie kiedy będzie kończyć się ich ważność.

 

 

Aplikacja dbająca o temperaturę i terminy ważności produktów

Jeśli zależy ci na tym, by nie marnować jedzenia, musisz wiedzieć, że już od samego początku, czyli od włożenia produktów do lodówki zaczyna się proces dbałości o żywność. Po pierwsze, temperatura wewnątrz urządzenia musi być dostosowana do produktów, które zostaną w niej schowane. Podczas otwierania i zamykania drzwiczek dostaje się tam ciepłe powietrze, co może wpłynąć na zmianę procesu chłodzenia wkładanej żywności. Firma Haier wymyśliła sposób jak tego uniknąć. Dzięki aplikacji hOn i funkcji proaktywnej temperatury, Multidoor 7 HCW7819EHMP jest w stanie przewidzieć kiedy wracasz z zakupów geolokalizując twoją pozycję i preferencje sklepów. Urządzenie będzie gotowe na twój powrót oraz na włożenie nowych produktów do jego wnętrza. Proaktywnie przywróci odpowiednią temperaturę o 73% szybciej, dla uzyskania lepszych rezultatów. Co więcej, korzystając z aplikacji hOn możesz również skanować wkładane produkty, a kiedy będzie kończyć się ich ważność otrzymasz odpowiednie powiadomienie na swoim smartfonie. Nie przegapisz w ten sposób żadnej daty ważności i w porę zdążysz spożyć wskazaną żywność przed upływem terminu.

 


 

 

Miejsca dla produktów wymagających indywidualnych potrzeb chłodzenia

Po schowaniu produktów do lodówki, ważne jest, aby one były w niej bezpieczne i wolne od zanieczyszczeń. Taką gwarancję daje specjalny system T-ABT, który dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości minerałów jonów turmalinu i kordierytu eliminuje aż do 99,9% bakterii. Czysty przepływ powietrza zapobiega zanieczyszczeniu żywności, pomaga zachować ich oryginalny smak i chroni Twoje zdrowie. Ważne, aby pamiętać, że różne produkty wymagają innego sposobu przechowywania. Niektóre z nich, takie jak owoce czy warzywa potrzebują odpowiedniej wilgotności, dlatego w lodówce Haier stworzona została praktyczna strefa wilgotności z technologią HCS. Woda nie skrapla się w szufladzie dzięki membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie zarządza jej poziomem. Umożliwia to cyrkulację chłodnego powietrza, a twoje warzywa i owce na dłużej pozostają soczyste i pełne wartości odżywczych. Dla innych produktów wymagających indywidualnych potrzeb chłodzenia została stworzona szuflada My Zone, w której sam możesz ustawić temperaturę w przedziale -3°C do 5°C niezależną od temperatury w całej lodówce. Bez względu na to, jakie produkty będziesz umieszczać w lodówce, możesz mieć pewność, że dzięki Haier Multidoor 7 jesteś w stanie precyzyjnie dostosować odpowiednie warunki do ich potrzeb przechowywania. Co ciekawe, producent zadbał również o specjalne miejsce na napoje. Będąc w duchu eko, w drzwiach lodówki zainstalowany został dzbanek podłączony bezpośrednio do źródła wody. Dzięki temu, nie musisz kupować zimnych napojów w plastikowych butelkach, tylko robić je w domowym zaciszu. Zwłaszcza, że dzięki hOn otrzymujesz również dostęp do przepisów, które pozwolą ci stworzyć niezwykłe napoje właśnie za pomocą tego zimnego dzbanka.

 

 

 

Wygodne zarządzenie przestrzenią

Jeśli wiesz, że niektórych produktów nie zjesz w najbliższym czasie, aby przedłużyć ich świeżość możesz je po prostu zamrozić. Lodówka Multidoor 7 HCW7819EHMP jest o tyle wygodna, że w prosty sposób możesz podjąć decyzję czy potrzebujesz więcej miejsca na chłodzenie czy zamrażanie pożywienia. Wystarczy, że w komorze Switch Zone ustawisz temperaturę od -20°C do +5°C. Jedno dotknięcie na panelu sterowania i przełączysz zamrażarkę w lodówkę lub odwrotnie. Dzięki temu rozwiązaniu znacznie łatwiej możesz przechowywać żywność, dbając jednocześnie o to, by twoje produkty dłużej zachowały ważność i były wolne od bakterii. Lodówka Multidoor 7 wyposażona została w system No Frost oraz specjalną osłonę Fresher Shield, które nie tylko zmniejszą zużycie energii oraz zapobiegną przedostaniu się ciepła do wewnątrz urządzenia, ale również sprawią, że w jego wnętrzu nie będzie szronu. Wszystko po to, byś miał pewność, że twoje produkty na dłużej zachowają oryginalny smak i świeżość oraz byś nigdy więcej nie musiał marnować żywności.

 

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor

 


 

O Haier Europe

Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, od 13 lat numer jeden w branży AGD na świecie*, która według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000 pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości, spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio posiada lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki.

Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 2018 roku weszła na rynek akcji D-Share notowanych na giełdzie China Europe International Exchange (CEINEX D-Share Market) we Frankfurcie.

 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Haier:

www.haier-europe.com

 

*według Euromonitor International Limited

 

 

 

***

Materiał promocyjny