Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

 Już jesienią najważniejsze spotkanie branży OZE w Polsce

RENEXPO® Poland

2016-08-23 Publikacja:
Magda Pawluk
Wystawa, specjalistyczne konferencje, fora branżowe, spotkania kooperacyjne - tego między innymi mogą spodziewać się odwiedzający targi RENEXPO® Poland 2016. Już po raz szósty w dniach 19-21 października 2016 w Warszawskim Centrum EXPO XXI Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland otworzą przed Państwem swoje drzwi.   Głównym celem targów RENEXPO® Poland 2016 (...)
Ostródzkie spotkanie branży meblowej i drzewnej

W biznesowym klimacie

2016-08-16 Publikacja:
Magda Pawluk
W dniach 6-9 września swój urokliwy - turystyczny klimat 35 - tysięczna Ostróda, położona w sercu Mazur, zamieni na typowo biznesowy. W tych dniach bowiem w Centrum konferencyjno-targowym Expo Mazury, odbędzie się cykliczne spotkanie meblarzy, designerów i przedstawicieli branży  drzewnej, czyli 43. Edycja Międzynarodowych Targów Meblowych oraz 3. edycja Targów Technologii (...)
 Zobacz co się wydarzy w czerwcu w Warszawie!

Targi HomeDays – mieszkaj pięknie!

2016-06-06 Publikacja:
Magda Pawluk
W dniach 17-18 czerwca 2016r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Dekoracji i Wyposażenia Domu HomeDays – mieszkaj pięknie! To wyjątkowa impreza wnętrzarska, podczas której wystawią się polskie i zagraniczne firmy z branży dekoracji i wyposażenia domu, a towarzyszyć im będzie wiele atrakcji! (...)
Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz

FESTIWAL WNĘTRZ 2016

2016-05-23 Publikacja:
Magda Pawluk
Już po raz 10 mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w Festiwalu Wnętrz, który odbędzie się w dniach 11-12 czerwca w Centrum Targowym Chemobudowa. Inspiracją dla Festiwalu Wnętrz 2016 są Kolory Roku instytutu Pantona - Rose Quartz i Serenity. Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To platforma łącząca świat producentów, (...)
26 kwietnia 2016

SPOTKANIA PROFESJONALISTÓW

2016-04-15 Publikacja:
Magda Pawluk
W imieniu wydawnictwa INFO-INWEST zapraszamy na konferencję Architektura Krajobrazu – Spotkania Profesjonalistów, 26 kwietnia 2016 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. 11.00 - Rozpoczęcie W programie min.:⦁    Dachy zielone płaskie - omówienie na bazie modelu.⦁    Retencjonowanie wody przez dachy zielone. ⦁    HOC (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email