Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Zapraszamy do Łodzi

Spotkania z Innowacją 2016

2016-10-04 Publikacja:
Magda Pawluk
Wydawnictwo Info-Inwest serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu Spotkania z Innowacją 2016 – warsztat profesjonalisty. Konferencja poświęcona będzie rosnącym wymaganiom i standardom technicznym, ochronie środowiska – energooszczędności, estetyce i funkcjonalności, które coraz częściej determinują inwestorów, projektantów i wykonawców do (...)
 Już jesienią najważniejsze spotkanie branży OZE w Polsce

RENEXPO® Poland

2016-08-23 Publikacja:
Magda Pawluk
Wystawa, specjalistyczne konferencje, fora branżowe, spotkania kooperacyjne - tego między innymi mogą spodziewać się odwiedzający targi RENEXPO® Poland 2016. Już po raz szósty w dniach 19-21 października 2016 w Warszawskim Centrum EXPO XXI Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland otworzą przed Państwem swoje drzwi.   Głównym celem targów RENEXPO® Poland 2016 (...)
Ostródzkie spotkanie branży meblowej i drzewnej

W biznesowym klimacie

2016-08-16 Publikacja:
Magda Pawluk
W dniach 6-9 września swój urokliwy - turystyczny klimat 35 - tysięczna Ostróda, położona w sercu Mazur, zamieni na typowo biznesowy. W tych dniach bowiem w Centrum konferencyjno-targowym Expo Mazury, odbędzie się cykliczne spotkanie meblarzy, designerów i przedstawicieli branży  drzewnej, czyli 43. Edycja Międzynarodowych Targów Meblowych oraz 3. edycja Targów Technologii (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email