Design

Wydarzenia

Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge / 18.06.2021 godz. 18:00

2021-06-16
Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge / 18.06.2021 godz. 18:00

Po długiej przerwie wracamy do Was z konferencjami stacjonarnymi! Wraz z marką Scalamid  zapraszamy na Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge na dyskusję o współczesnej architekturze.

 

Tematem przewodnim spotkania będą ograniczenia w projektowaniu oraz sposoby ich pokonywania.


Wydarzenie odbędzie w hotelu The Bridge Wroclaw - MGallery, w którym historia łączy się ze współczesnością dzięki unikatowemu wzornictwu współgrającemu z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury.


Scalamid to nowa marka firmy Pozbruk przedsiębiorstwa z 35-letnim doświadczeniem w produkcji prefabrykatów betonowych. Scalamid to materiał, który pozwala architektom wykazać się kreatywnością i przenieść nawet najbardziej niesamowite wyobrażenia na fasadę budynku. Możliwość wykonania dowolnej grafiki bezpośrednio na giętkiej, wielkogabarytowej płycie pozwala na eksponowanie produktu i realizację śmiałych architektonicznych wizji bez limitów i ograniczeń.


Gościem specjalnym Dorota Szlachcic z pracowni ArC2 Fabryka Projektowa, która jest współautorką ponad 30 realizacji zespołów mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej.Rejestracja:
https://virtus.com.pl/wieczor-architektoniczny-w-hotelu-the-bridge/Więcej informacji:
https://virtus.com.pl/wieczor-architektoniczny-w-hotelu-the-bridge/

https://scalamid.com/pl/