Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

54 ODCINEK WEBINARIUM ARCHITEKTONICZNEGO

Realizacja zespołu hotelowo-usługowego przy ul. św. Marka i Floriańskiej w Krakowie 02.12.2021 godzina 11:00

2021-11-29 Publikacja:
Virtus Studio
2 grudnia zapraszamy na webinarium z cyklu Projektowanie Hoteli, na którym gościem specjalnym będzie Józef Białasik z krakowskiej pracowni B2 Studio. Hotel Unicus Palace przy ul. Floriańskiej to 5-gwiazdkowy obiekt hotelowy w Krakowie z zespołem SPA z basenem i saunami. Budynek musiał być uzgodniony z konserwatorem zabytków. Podczas wykładu poruszona zostanie m.in. tematyka: ⦁Prace inżynieryjne związane z budową w ścisłym centrum starego miasta (basen w gotyckich piwnicach) ⦁Prace archeologiczne ⦁Połączenie funkcjonalne kamienic z różnych okresów ⦁Projekt łatwo adaptowalny na inne funkcje Dorobek biura obejmuje kilkaset zrealizowanych obiektów o zróżnicowanej funkcji, od budownictwa mieszkaniowego, poprzez budynki biurowe, hotelowe, przemysłowe do obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Podstawową dewizą biura jest działanie partnerskie i indywidualne podejście do klientów. Józef Białasik jest Absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Współwłaściciel firmy B2 Studio, Wiceprezes Fundacji Proarchitektura. Do jego najważniejszych realizacji należą: „Osiedle Europejskie” w Krakowie, AC Hotel by Marriott przy ul. 3 Maja w Krakowie czy Aparthotel w Jastarni. Zapraszamy! Więcej informacji: https://virtus.com.pl/webinarium-architektoniczne-z-cyklu-projektowanie-hoteli/ Link do rejestracji: https://bit.ly/webinar-realizacja-zespolu-hotelowo-uslugowego-rejestracja (...)
Virtus prezentuje

#47 ODCINEK WEBINARIUM ARCHITEKTONICZNEGO

2021-09-22 Publikacja:
Virtus Studio
Po krótkiej przerwie związanej z wakacjami zapraszamy na webinarium z cyklu Architektura. 23 września, o trudnej sztuce projektowania domu opowiedzą nasi goście specjalni – Katarzyna Cynka Bajon oraz Bartłomiej Bajon z pracowni PL. architekci. Pracownia zajmuje się projektowaniem obiektów (...)
Konferencja Virtus Studio

Dynamiczna bryła, eleganckie wnętrza, czyli jak powstał projekt AC Marriott w Krakowie – 16.09.2021 godz. 10:00

2021-09-09 Publikacja:
Virtus Studio
Virtus Studio zaprasza na spotkanie, na którym poruszony zostanie temat dynamicznej bryły, eleganckiego wnętrza Hotelu AC Marriott w Krakowie. O tym jak powstał projekt opowiedzą Kama Kowacz i Klaudyna Czechowska z pracowni projektowej Tremend.   AC Hotels MARRIOTT to nowe miejsce na mapie Krakowa. Hotel powstał przy Al. 3 maja, w bliskim sąsiedztwie Krakowskich Błoni i jest jednym z największych obiektów działających pod brandem Marriott w Europie. Za wnętrze hotelu odpowiada pracownia TREMEND, która zajmuje się projektami w zakresie architektury, architektury wnętrz.   Rejestracja: https://virtus.com.pl/dynamiczna-bryla-eleganckie-wnetrza-jak-powstal-marriott-w-krakowie/ Więcej (...)