Dom

Bud-Gryf & Home 2018

Tekst Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o • Zdjęcia Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o

2018-03-02
Bud-Gryf & Home 2018

Już nie tylko przedstawiciele branż budowlanej i wykończeniowej prezentować będą swoją ofertę podczas targów Bud-Gryf. W tym roku formuła wydarzenia zostanie wzbogacona o asortyment wystawców z branży wnętrzarskiej. Targi rozpoczną się 16 marca i potrwają aż trzy dni. Gościem specjalnym będzie Darek Stolarz – złota rączka znany z programów telewizyjnych.

 

Bud-Gryf to jedyne na Pomorzu Zachodnim targi dedykowane w całości branżom budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej, które w roku 2018 odbędą się po raz 27.! Drugi rok z rzędu organizatorem wydarzenia jest miejska spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

 

bud-gryf 2018

 

Targi Bud-Gryf & Home to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową, remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną. W tym roku targowi goście w hali MTS znajdą także dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe. Oferta około 150 wystawców gromadzi w hali przy ul. Struga rokrocznie nawet 8000 zwiedzających! Mamy nadzieję, że w roku bieżącym nie będzie inaczej.

 

Już dziś wiemy o obecności firm prezentujących m.in. nowoczesne techniki grzewcze, materiały budowlane, budownictwo energooszczędne, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, wyroby z kamienia, ogrodzenia, kominki, instalacje solarne. Nowym, zauważalnym trendem, jest obecność na targach coraz większej liczby firm z tzw. sektora smart-home. Inteligentne domy, bramy wjazdowe czy wyposażenie stają się coraz bardziej popularne i pożądane. Co ciekawe, podczas tegorocznej edycji targów Bud-Gryf & Home swoją ofertę na dużym, wspólnym stoisku zaprezentuje ponad 30 firm z Niemiec!

 

targi bud-gryf 2018

 

Program targów to jednak dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ oraz Giełda Kooperacyjna, która służy nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami. Tegoroczną nowością jest również Strefa Start-Up, gdzie swoje produkty i usługi zaprezentują przedsiębiorcy, którzy działają na rynku nie dłużej niż 2 lata i realizują zawodowo ciekawe, nowatorskie pomysły i rozwiązania. Nie zabraknie również pokazów sprzętu, szkoleń branżowych skierowanych do profesjonalistów i możliwości uzyskania porad ekspertów. Jednym z nich będzie znany z programów telewizyjnych Darek Stolarz, który nauczy naszych gości, jak za pomocą kilku narzędzi i podstawowych materiałów wyczarować meble i domowe dekoracje.

 

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 16 do 18 marca 2018.Zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Wstęp i parking bezpłatne!

 

Więcej informacji: www.bud-gryf.pl