Dom

Budowa

Bud-Gryf to nie tylko targi!

Tekst . • Zdjęcia Bud-Gryf & Home

2019-03-01
Bud-Gryf to nie tylko targi!

Czego możemy się spodziewać podczas tegorocznej edycji Targów Bud-Gryf & Home? Oprócz zapoznania się z bogatą ofertą wystawców, będziemy mogli wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, konkursach i pokazach! Przedstawiamy kilka powodów, które sprawiają, że targi Bud-Gryf & Home są najlepszymi targami dla branży budowlanej i wnętrzarskiej w naszym regionie.


 
Po pierwsze PIMP YOUR ROOM
„Pimp Your Room” to nic innego jak pomoc dla tych, którzy chcą wyremontować mieszkanie lub odświeżyć jeden z pokoi, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać.  Strefa Pimp Your Room to pokój stworzony specjalnie na potrzeby targów, a tak naprawdę pomieszczenie ze ścianami z płyt kartonowo gipsowych i podłogą z płyt OSB, które w trzy dni zmienia się w kompleksową przestrzeń gotową do zamieszkania. To doskonała okazja na podpatrzenie pracy specjalistów, zweryfikowanie błędów popełnianych podczas remontów, nauczenie się szpachlowania, malowania ścian oraz sprawdzenie się w roli majstra.

 


 
Po drugie XII KONFERENCJA „ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII SZANSĄ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU REGIONU”
Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” każdego roku gromadzi około 150 słuchaczy – przedstawicieli środowisk naukowych, samorządów, przedsiębiorców i rolników. W tym roku zaproszeni prelegenci zaprezentują słuchaczom jak istotną rolę dla rozwoju OZE mają klastry energii i spółdzielnie energetyczne. Przybliżą możliwości płynące z wykorzystania poligeneracyjnych, rozproszonych źródeł energii w sektorze turystyczno-wypoczynkowym oraz zalety elektrowni fotowoltaicznej w budynku mieszkaniowym.
Pełny program konferencji: https://www.zegluga.szn.pl/pl/bud-gryf2019/poznaj-bud-gryf-home/konferencja-oze


 
Po trzecie GIEŁDA KOOPERACYJNA
W piątek, 15 marca już po raz dziesiąty Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP zorganizuje Giełdę Kooperacyjną. Giełda Kooperacyjna służy nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami. Zasady są banalnie proste – przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach dzwonek informuje o kolejnej rozmowie. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Jest szansą na rozwój i nawiązanie nowych, cennych biznesowych kontaktów.


 
Po czwarte POKAZY SZTUKI DEKARSKIEJ
Polskie Stowarzyszenie Dekarz na swoim stoisku zarówno w sobotę jak i niedzielę od godz. 14 będzie prezentować pokazy sztuki dekarskiej oraz pokazy układania dachówki. Przez cały okres trwania targów na stoisku do dyspozycji zwiedzających dostępni będą dekarze oraz przedstawiciele firm producenckich. Będzie można zasięgnąć porady, obejrzeć akcesoria i produkty używane do pokazów.
 


Po piąte DAREK STOLARZ
Jeszcze kilka lat temu Dariusz Wardziak znany był wyłącznie klientom, dla których z pasją tworzył niepowtarzalne meble. Jego projekty i nietuzinkowe rozwiązania skradły serce „Królowej Matki”, czyli Doroty Szelągowskiej, która zaprosiła go na plan swoich programów telewizyjnych takich jak: „Dorota was urządzi”, „Domowe rewolucje” i „Polowanie na mieszkanie”. I tak zaczęła się przygoda Darka Stolarza z telewizją. A później było już tylko więcej i więcej.
Każdy, kto chce poznać Darka Stolarza, zobaczyć jego prace, wziąć udział w warsztatach z majsterkowania powinien odwiedzić targi BUG-Gryf & Home już 16 i 17 marca w godz. 12:00-16:00.  Podczas dwóch dni z pewnością nie zabraknie pokazów stolarskich, spotkań z fanami oraz porad branżowych.
 
 


Po szóste „WYRÓŻNIONY WYRÓB”
Medalami „Wyróżniony Wyrób“ od ponad 25 lat honorowane są produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Przez ćwierć wieku wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.
W ubiegłym roku medal w konkursie „Wyróżniony Wybór” otrzymały drzwi całoszklane, oczyszczalnia SBR WIRO P4 STRONG, dachówki i gąsiory kompozytowe. Już 15 marca poznamy kolejne nagrodzone produkty naszych wystawców.


Po siódme STREFA MALUCH W DOMU
Jak urządzić swoje mieszkanie, aby było one miejscem bezpiecznym dla dziecka, jakie wybrać meble, jak wygospodarować przestrzeń do zabawy? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się w Strefie „Maluch w domu”. Specjaliści podpowiedzą rodzicom z jakich rozwiązań warto korzystać, zaprezentują najnowsze trendy meblowo-edukacyjne, a przy okazji zorganizują konkursy z nagrodami. W strefie będzie można też zobaczyć odzież roboczą dla najmłodszych oraz antypoślizgowe obuwie.
 
Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 15 do 17 marca. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych!
Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl