Dom

Wykończenia

Duży format w łazience – wygoda i design w jednym

Tekst Cersanit • Zdjęcia Cersanit

2019-12-17
Duży format w łazience – wygoda i design w jednym

Wielkoformatowe płyty to trend, który coraz częściej gości w naszych wnętrzach. Z jednej strony – ekskluzywny wygląd szlachetnego materiału – z drugiej – praktyczność użytkowania. Wyjątkowa faktura  stwarza możliwości kreowania indywidualnych przestrzeni przy wykorzystaniu odpowiednich dodatków aranżacyjnych.Rdzewiejący metal w płomienistym wydaniu
Industrialny styl kolekcji DERN marki Cersanit zachwyca możliwością kreacji współczesnej, minimalistycznej przestrzeni łazienki. Połyskujące płytki półpolerowane, utrzymane są w stonowanej kolorystyce miedzi oraz grafitu. Dla wielbicieli betonowych wykończeni, idealnie sprawdzi się  kolekcja DIVENA,  dzięki matowym płytkom w odcieniach grysu, a także orientalnym wzorom, wysuwa na pierwszy plan subtelne oblicze szarości surowca. Niebanalną fakturę płytek można przełamać drewnianymi, a także metalicznymi elementami marki Cersanit.

 Wielobarwne piękno kamienia
Zabawa kolorami  i fakturą stwarza ogrom możliwości aranżacyjnych. Wielbiciele współczesnego stylu z pewnością odnajdą je w kolekcji HIKA.  Wnętrze z wykorzystaniem motywu lastriko to propozycja nietuzinkowej faktury na półpolerowanych płytkach oddających połysk kamienia. Kolekcja ta zachęci ulubieńców designu, którzy oprócz terazzo i możliwości wyboru preferowanej kolorystyki ścian, mogą zabudować powierzchnie łazienki płytkami o fakturze drewna, a także metalowymi elementami, tworząc tym samym niebanalną przestrzeń łazienki. Wzór zawiera fantazyjną nutę, która dopasuje się zarówno do barwnych, jak i minimalistycznych aranżacji.

 Wzorowy styl minimalizmu
Wnętrze łazienki z kolekcji MARATONA to design niebanalny w swojej prostocie. Minimalizm struktur na jasnych, matowych płytkach, przypominających kamień marmuru, a także białe i szare tekstylia, które wspólnie tworzą niezwykle relaksujące wnętrza. Wybór materiałów przedstawionych na płytkach zadowoli każdego, kto w praktycznych rozwiązaniach widzi możliwości ciekawych połączeń. Znane wszystkim wzory cieszą oko, a wnętrze w pełni ujawnia swój nadzwyczajny charakter.

 Oaza spokoju dla każdego
Modne, uspokajające barwy o ciekawej strukturze kamienia – to wszystko można znaleźć w matowym wydaniu płytek dużego formatu z kolekcji REST. Aranżacja w stonowanych szarościach i bielach kreuje oazę spokoju. Design kolekcji to nie tylko proste kształty, ale też możliwość przełamania przestrzeni płytkami z ukośnym motywem oraz nieoczywistymi dodatkami aranżacyjnymi w odważnych kolorach.

 

 

 

 

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.
www.cersanit.com.pl
    

***

Tekst promocyjny