Dom

Wykończenia

Flex – Fuga BOTAMENT® nagrodzona!

Tekst Anita Gawlik • Zdjęcia Botament

2017-07-07
Flex – Fuga BOTAMENT® nagrodzona!

"Łazienka - Wybór Roku" to coroczny konkurs, organizowany przez przedstawicieli branży łazienkowej. Jego celem jest wyróżnienie najciekawszych osiągnięć w dziedzinie aranżacji łazienkowych wnętrz. Laureatem 16. edycji konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2017" w kategorii chemia w łazience została firma Botament wraz ze swoim innowacyjnym produktem Flex-fuga BOTAMENT® M 44 NC Power.

 

łazienka wybór roku 2017

Jury konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2017" stanowią projektanci, eksperci od designu, przedstawiciele salonów płytek oraz tematyczne media, którzy oceniają firmowe produkty i rozwiązania aż w 15 kategoriach. Kryteria, które muszą spełniać laureaci, to funkcjonalność, niebanalne wzornictwo, potencjał rynkowy i stosunek jakości do ceny. Okazało się, że wszystkie te cechy połączył w sobie produkt Flex-fuga BOTAMENT® M 44 NC Power.


Szczególną uwagę jurorów zwróciło zastosowanie w produkcie zaawansowanej technologii Natural Clean Power. Dzięki niej fuga posiada właściwości hydrofobowe, dzięki czemu nie nasiąka wodą, łatwo utrzymać ją w czystości, jest również niebywale trwała. To również produkt odznaczający się szeroką gamą kolorystyczną, pozwalającą dopasować fugę do niemal każdego rodzaju i wzoru płytki.

 

fuga botament wybór roku

 

Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2017" odbyła się w trakcie IV edycji Forum Branży Łazienkowej w Warszawie. Nagrody w imieniu firmy odebrali  Anita Gawlik, reprezentująca dział marketingu, oraz Tomasz Śmierzchała, kierownik oddziału Botament.