Dom

Instalacje

Instalacje On Tour 2017

Tekst MTP • Zdjęcia MTP

2017-08-23
Instalacje On Tour 2017

Do końca tegorocznych Instalacji On Tour, czyli eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI 2018) zostały jeszcze trzy przystanki. Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 25 sierpnia w Zielonej Górze – ul. Dekoracyjna 8 (hurtownia BIMs Plus), później zostanie jeszcze Gdańsk (8 września) oraz Wrocław (15 września).

Ostatnie eliminacje odbyły się 18 sierpnia w Bydgoszczy. Najlepszy okazał się Kamil Bielawski (2:54), drugi był Paweł Jarząbek (3:04), a trzeci Adrian Szcześniak (3:32).

Konkursowe zadanie polegało na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne.

 

instlacje on tour bydgoszcz 2017


Zgodnie z regulaminem, w każdej lokalizacji, trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu.

Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku.

Więcej na: https://instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/