Dom

Instalacje

Instalacje On Tour 2017 znów w trasie!

Tekst MTP • Zdjęcia MTP

2017-08-16
Instalacje On Tour 2017 znów w trasie!

Tegoroczne Instalacje On Tour, czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI 2018), po krótkiej wakacyjnej przerwie,  wracają na swoją trasę.


Do końca zostały jeszcze cztery przystanki: Zielona Góra (25 sierpnia), Gdańsk (8 września) oraz Wrocław (15 września), a najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 18 sierpnia w Bydgoszczy – ul. Hermana Frankego 1 (hurtownia BIMs Plus).

Ostatnie eliminacje odbyły się 28 lipca w Białymstoku. Najlepszy okazał się wtedy Piotr Wiszowaty (2:57), drugi był Bolesław Zuzda (3:24), a trzeci Damian Owierczuk (3:41).

Konkursowe zadanie polegało na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. Zgodnie z regulaminem, w każdej lokalizacji, trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

instalacje on tour 2017 poznań


Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku.

Więcej na: https://instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/