Dom

Instalacje

INSTALACJE ON TOUR w Szczecinie

Tekst MTP • Zdjęcia MTP

2017-07-14
INSTALACJE ON TOUR w Szczecinie

W ubiegły piątek odbyły się kolejne eliminacje w konkursie instalatorów INSTALACJE ON TOUR w Szczecinie. Zwycięzcą okazał się Marcin Starosta, który najszybciej poradził sobie z zadaniem konkursowym.

 

Celem konkursu INSTALACJE ON TOUR jest wyłonienie i nagrodzenie najzdolniejszych polskich instalatorów. Umiejętności predestynujących do miana najlepszego polskiego instalatora sprawdzane są w trakcie konkursu, którego zwycięzcą jest osoba, jaka w najkrótszym czasie zainstaluje przy pomocy dżojstika szereg produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne.

 

instalacje on tour 2017 szczecin

 

Tym razem INSTALACJE ON TOUR odwiedziły Szczecin. Wśród profesjonalistów, najlepszy wynik osiągnął Pan Marcin Starosta z czasem 02:38. Na drugim miejscu, z czasem 02:43, uplasował się Pan Jan Leniak. Trzecie miejsce na podium przypadło Panu Karolowi Perkowskiemu (03:12). Laureaci otrzymali nagrody materialne oraz zyskali awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który odbędzie się 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

 

Do zakończenia eliminacji INSTALACJI ON TOUR zostało jeszcze 7 konkursów: w Lublinie, Olsztynie, Białymstoku, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Gdańsku i we Wrocławiu. Eliminacje zakończą się w połowie września.