Dom

Instalacje

Lepszy niż Lewandowski

2016-03-17
Lepszy niż Lewandowski

Tytuł Mistrza Polski i główną nagrodę – nowego Citroena Berlingo otrzyma instalator, który wygra V Mistrzostwa Polski Instalatorów (MPI). Kto nim zostanie? Jaki uzyska czas? Czy poprawi dotychczasowy wynik? Wszystko będzie jasne już 27 kwietnia. Wtedy – podczas targów INSTALACJE w Poznaniu (25-28 kwietnia 2016, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich) odbędzie się wielki mistrzowski finał.

 

Fragment rozmowy z Adrianem Puzio - instalatorem, który podczas Instalacji On Tour, czyli wyjazdowej formy eliminacji do V Mistrzostw Polski Instalatorów osiągnął najlepszy czas w Polsce.

>> Wywiad z Adrianem Puzio

 

adrian puzio

 

 

 

Więcej informacji o Mistrzostwach Polski Instalatorów:

Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów rozpoczęły się już wiosną ubiegłego roku i miały formę wyjazdową. Rozegrano je w 13-stu miastach Polski, a najlepszy czas uzyskał startujący we Wrocławiu Adrian Puzio, który czynności konkursowe wykonał w czasie: 2 minuty oraz 38,63 sekundy. Łącznie do finału dostało się 39 instalatorów (trzech z każdego miasta). Zgodnie z regulaminem instalatorzy mieli do wykonania, w jak najkrótszym czasie, 17-ście czynności konkursowych na przygotowanym modelu instalacji. Wśród nich był m.in. montaż pompy, odpowietrznika, głowicy termostatycznej czy trójnika powietrzno-spalinowego. Ci, którzy nie zdążyli wziąć udziału w eliminacjach wyjazdowych mogą jeszcze spróbować swoich sił w eliminacjach uzupełniających, które odbędą się podczas dwóch pierwszych dni targów INSTALCJE (25 i 26 kwietnia). Na najlepszych czeka jeszcze 60 wolnych miejsc w finale.

 

Organizatorami V Mistrzostw Polski Instalatorów są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firma ARDO, a partnerami-sponsorami zostały firmy: AFRISO, BROTJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

 

Organizatorem targów INSTALACJE są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Równolegle odbędą się Targi Ciepła Systemowego (TCS) współorganizowane z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie.

Więcej na: www.instalacje.mtp.pl,

facebook: Instalacje On Tour - Mistrzostwa Polski Instalatorów

Więcej informacji na stronie: www.instalacje.mtp.pl