Dom

MDO - Targi nowych możliwości!

Tekst MTP • Zdjęcia MTP

2018-06-26
MDO - Targi nowych możliwości!

Remontujesz mieszkanie? Budujesz dom? Urządzasz ogród? Takie pytania stawia organizator targów, które już na początku września odbędą się w Expo Kraków. Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.

 

Targi MDO przygotowywane są z myślą o prezentacji najnowszej oferty dystrybutorów i producentów materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz, mebli i akcesoriów, artykułów ogrodniczych jak również biur architektonicznych i projektowych oraz wykonawców.

 

targi mdo 2018

 

Na MDO zobaczymy szeroką ofertę dystrybutorów – w tym najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych. Na zwiedzających czekać będą interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów. Ci ostatni podpowiedzą, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, planując budowę czy remont, aby zastosowane rozwiązania służyły i upiększały nasze otoczenie jak najdłużej.

 

Darek Stolarz - człowiek od rzeczy niemożliwych

 Jak zrobić coś z niczego? Czy stare meble mogą dostać nowego życia? Tego dowiecie się od Darka Stolarza!

 

Darek Stolarz

 

Gwiazda telewizyjnych programów „Domowe rewolucje”, „Dorota Was urządzi”, a także nowego programu „Darek solo” pojawi się na targach MDO, doradzając zwiedzającym, ale także prezentując swoje umiejętności i pomysły.

 

1 września stworzymy coś z niczego pod czujnym okiem Darka "Stolarza" Wardziaka! W ruch pójdą wiertarki, szlifierki i inne narzędzia, a spod Waszych rąk wyjdzie funkcjonalny i ciekawy mebel! Podejmiecie wyzwanie? O materiał do pracy nie musicie się martwić!

 

Ogród w szkle zamknięty

Piękne i kreatywne kompozycje roślinne nie muszą być domeną ogrodów – co powiecie na ogrody w szkle?

 

Wojciech Wardecki

 

Wystarczy większy słoik, miska, waza czy wazon, trochę żwirku, ziemi i sadzonki i możemy rozpocząć przygodę z własnym ogrodem w nietypowej scenerii! To świetne zajęcie, które pozwoli Wam na stworzenie wyjątkowej dekoracji. A jak to zrobić odpowiednio, co z czym łączyć, aby efekt był nieziemski, jak dbać – o tym opowie, zaprezentuje i podpowie Wojciech Wardecki – specjalista od niezwykłych kreacji, projektowania i aranżacji roślinnych wewnątrz, na tarasach, balkonach i przydomowych ogrodach.

 

Nowości, design, porady

Targi MDO to przede wszystkim prezentacja najnowszych dostępnych materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz czy także akcesoriów dla domu, mieszkania czy ogrodów. To tutaj dowiecie się np. jak powinny być zamontowane drzwi czy okna, by spełniały swoją rolę (m.in. termoizolacyjną) w najlepszy sposób. Skorzystacie z porad specjalistów od aranżacji wnętrz czy ogrodów. Poznacie nowe technologie, dzięki którym będziecie mogli sterować całym domem czy mieszkaniem za pomocą jednego pilota. Poznacie zalety fotowoltaiki czy także pomp ciepła. Jednym słowem dowiecie się wszystkiego, co wpłynie na wygodę Waszego życia, a przy okazji zredukuje koszty!

 

targi mieszkanie dom ogórd 2018

 

W programie targów:

 • Jak mądrze inwestować w budownictwo niskoenergetyczne i pasywne; Ekogrzanie - Czy inwestycja w fotowoltaikę i pompy ciepła pokryje zapotrzebowanie na energię domu jednorodzinnego?
  współpraca: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej

 

 • Prezentacja prawidłowego montażu stolarki okienno-drzwiowej
  współpraca: Związek Polskie Okna i Drzwi

 

 • Jak mądrze inwestować w budownictwo niskoenergetyczne i pasywne; Ekogrzanie - Czy inwestycja w fotowoltaikę i pompy ciepła pokryje zapotrzebowanie na energię domu jednorodzinnego?
  współpraca: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej

 

 • Fakty i mity o budownictwie drewnianym; domy gotowe
  współpraca: Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe

 

 • Dach. Dzielimy się wiedzą.
  współpraca: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

 

 • Przemyślany ogród, to piękny ogród
  współpraca: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów

 

Zapraszamy na targi MDO wszystkich, którzy chcą żyć nowocześnie, chcą wiedzieć więcej o budownictwie, chcą wyposażyć swoje mieszkanie, dom, ogród w ciekawe rozwiązania, nowe technologie!

Jak mądrze inwestować w budownictwo niskoenergetyczne i pasywne; Ekogrzanie - Czy inwestycja w fotowoltaikę i pompy ciepła pokryje zapotrzebowanie na energię domu jednorodzinnego?
Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej