Dom

Budowa

Mieszkaj wygodnie i nowocześnie

Tekst Dom na Piątkę

2014-11-04
Mieszkaj wygodnie i nowocześnie

Średniej wielkości, niepodpiwniczony, parterowy dom dla rodziny 4-5 osobowej. Utrzymany w nowoczesnej stylistyce, prostej bryle i bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń.

 Część dzienna i część nocna są wyraźnie oddzielone poprzez dodatkowe przejście w hallu. W hallu również mini garderoba dla domowników i gości. W części dziennej częściowo otwarta kuchnia, blisko niej usytuowana jadalnia i obszerny pokój dzienny z wyjściem na taras. Wszystkie pomieszczenia bardzo dobrze doświetlone.
Duże okna tarasowe nawet w elewacji bocznej są niewątpliwą ozdobą tej części domu. Centralnie usytuowany kominek, co umożliwia dodatkowe rozprowadzenie ciepła. Z przestronnego, wygodnego hallu przejście do bardzo funkcjonalnie rozplanowanej części nocnej, w której znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Pokoje są bardzo ustawne, dodatkowo każdy z pokoi ma osobną garderobę.

 

 

Część gospodarcza domku znajduje się przy garażu. Warto również dodać, że obszerne pomieszczenie gospodarcze umożliwia zmianę sposobu ogrzewania na paliwo stałe. Atutem usytuowania w tym miejscu pomieszczenia gospodarczego jest możliwość przejścia przez nie z części mieszkalnej do dwustanowiskowego garażu. Nowoczesne bryły projektów to stylistyka coraz bardziej popularna, dlatego projekt ten będzie idealny na każdą działkę, doskonale wpasowuje się w każdy krajobraz. Bryła domu jest także prosta i zwarta, co zapewnia niższe koszty i szybszy czas realizacji. Dom w ramach adaptacji projektu można podpiwniczyć. Projekt dostępny także w wersji lustrzanego odbicia.