Dom

Budowa

Moc twojego wnętrza

Tekst .

2019-03-05
Moc twojego wnętrza

Szukasz odpowiedniego mieszkania dla siebie, planujesz budowę domu, a może inwestujesz w nieruchomości? 9 i 10  marca w EXPO Kraków nie tylko zapoznasz się z ofertami deweloperów, ale również przygotujesz do kolejnych wyzwań – wykończenia i aranżacji komfortowego wnętrza. Dzięki połączonej ekspozycji Targów Mieszkań i Domów oraz Targów Budownictwa i Aranżacji Wnętrz – Mieszkanie Dom Ogród będziesz bliżej zamieszkania we własnym „m”.  Decyzja o zakupie mieszkania nie jest łatwa. Badanie rynku, porównywanie ofert, wizyty na budowie, zasięganie opinii znajomych, a także profesjonalnych porad ekspertów czy doradców kredytowych może pochłonąć wiele czasu, a to dopiero początek. Kolejne kroki okazują się także bardzo angażujące – trzeba wybrać mnóstwo różnorodnych produktów: gładzie, drzwi, płytki, farby, tapety i meble.  Tekstylia, sprzęt, lampy, dekoracje, rośliny do wnętrza czy na ogród. Lista jest znacznie dłuższa. Inspirujące propozycje i nowości wnętrzarskie zaprezentowane zostaną podczas Targów MDO, które będą wyjątkowym wydarzeniem z udziałem kreatorów trendów znanych z telewizji czy Internetu.

 


Nowości i inspiracje
Udział w targach MDO pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, gdyż w jednym miejscu będzie można zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami wykańczania wnętrz przy wykorzystaniu nowych produktów budowlanych. Nie będzie to jednak kolejna wycieczka do marketu, a interaktywne wydarzenie, podczas którego blogerzy i projektanci zainspirują do wykreowania nowoczesnych pomieszczeń i ogrodów, a bezpośrednie spotkania z producentami i dystrybutorami pozwolą na wdrożenie pomysłów w swoich czterech ścianach.
Kreatywnie z Darkiem Stolarzem
Interaktywne warsztaty,  które poprowadzą gwiazdy znane z programów telewizyjnych oraz popularnych blogów to dodatkowa okazja, by zainspirować się i z zapałem przystąpić do prac wykończeniowych. Podczas warsztatów będzie można stworzyć niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz, które nadadzą nowym przestrzeniom wyjątkowy charakter. Darek „Stolarz” Wardziak zaprosi do wspólnego kreowania funkcjonalnych i oryginalnych akcesoriów z drewna.


Pod okiem Katarzyny Sobol, blogerki znanej z klinikadiy.pl, uczestnicy stworzą modne i nadające ultranowoczesnego wyglądu domowym parapetom doniczki z betonu oraz obrazy z desek np. parkietowych, które często pozostają nam po remoncie. Pomysłowe i praktyczne ramki to kolejna propozycja blogerki, dzięki której uporządkujemy swoje drobiazgi, okulary czy zdjęcia, komponując jednocześnie przyjemną dla oka ozdobę sypialni czy salonu. Specjalizująca się w designerskich plecionkach blogerka Marheri Crafts wprowadzi zwiedzających w świat makramy. Zapisy na warsztaty trwają. Szczegóły na stronie internetowej www.targimdo.pl.Aktywna sobota i niedziela
Już dziś warto zarezerwować sobie czas i zaplanować udział w obu imprezach, które będą odbywać się w tym samym terminie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej. Można się wybrać całymi rodzinami, ponieważ dla dzieci przygotowano strefę zabaw. Bilety online w cenie 10 zł są dostępne na stronie www.bilety.mtp.pl. Cena biletu zakupionego na miejscu to 20 zł.